Jak podaje portal "Pomponik", w ostatnich dniach Małgorzata Ostrowska-Królikowska jest w zdecydowanie nostalgicznym nastroju. Aktorka pokazała w mediach społecznościowych własne zdjęcie z młodości. Tak wdowa po Pawle Królikowskim wyglądała w wieku 20 lat.

Małgorzata Ostrowska-Królokowska wraca wspomnieniami do dawnych lat

Małgorzata Ostrowska-Królikowska zaskarbiła sobie olbrzymią sympatię widzów rolą Grażyny Lubicz w serialu "Klan". Ostatnie dwa lata nie były dla aktorki łatwe. Wszystko za sprawą śmierci jej ukochanego męża, Pawła Królikowskiego.

Nazwisko miłości jej życia, pojawiło się w tagu dołączonym do jej ostatniego postu. Dołączyła do niego własne zdjęcie z czasów, kiedy miała dwadzieścia lat i po raz pierwszy się zakochała. W komentarzu do fotografii aktorka zamieściła cytat "Chwytaj dzień, bo przecież nikt się nie dowie, jaką nam przyszłość zgotują bogowie...".

Późnie fani mogli zapoznać się z rozważaniami Małgorzaty Ostrowskiej-Królikowskiej na temat "zakochania i pokochania". Jej zdaniem to pierwsze jest "odurzeniem", podczas gdy drugie jest "kwestią wyboru".

Razem przez dekady

Paweł Królikowski i Małgorzata Ostrowska-Królikowska byli razem przez niemal cztery dekady. Para miała się poznać w czasie egzaminów do wrocławskiej szkoły teatralnej. Aktor miał zakochać się w przyszłej żonie bez pamięci. Na szczęście Ostrowska odwzajemniła uczucie i w 1988 roku powiedziała ukochanemu sakramentalne tak.

Doczekali się narodzin piątki dzieci i wypełnili przysięgę "do póki śmierć nas nie rozłączy". Paweł Królikowski zmarł 27 lutego 2020 roku z powodu guza mózgu.

Co sądzicie o wpisie Małgorzaty Ostrowskiej-Królikowskiej?

To też może cię zainteresować: Czy szykuje się jakaś akcja ze strony Białorusi. Łukaszenka wysyła wojska na naszą granicę. Jeden z opozycjonistów ujawnia prawdę o tych działaniach

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Jennifer Aniston nie ukrywa, że ta rola byłaby spełnieniem jej marzeń. Fani nie mieli wątpliwości, że pasuje idealnie. Jest tylko jeden problem

O tym się mówi: Finlandia podjęła ważną decyzję. Chce ją zrealizować jak najszybciej. Władimir Putin nie będzie z niej zadowolony