Jak przypomina portal "Pomponik", obecny sezon "Sanatorium miłości" powoli dobiega końca. Fani nie mogą narzekać na brak nudy i nie mogą się doczekać, kiedy poznają losy swoich ulubieńców po zakończeniu programu. Wiele emocji budzi szczególnie relacja Piotra i Anny. Czy para jest razem?

Czy Piotr i Anna z "Sanatorium miłości" są razem?

Fani "Sanatorium miłości" mocno kibicują Piotrowi i Annie, którzy w trakcie programu, bardzo się do siebie zbliżyli. Choć Piotrowi początkowo w oko wpadła Natalia, później jego serce mocniej zabiło dla Anny. Para całkiem nieźle się ze sobą dogaduje, choć Anna nie szczgólnie dobrze znosi to, gdy koło jej wybranka kręci się Natalia.

Wielu wielbicieli programu zastanawia się, czy po tym, jak zgasły kamery, Piotr i Anna nadal są razem. Pewnym tropem jest zamieszczone w mediach społecznościowych zdjęcie. W kwietniu na facebookowym profilu Jadwigi Schwebs-Kostkiewicz pojawiło się zdjęcie, do którego pozuje w towarzystwie Ani i Piotra.

Dla kibicujących parze jest to dowód na to, że nadal świetnie się ze sobą dogadują i dobrze czują się w swoim towarzystwie. Parę sporo łączy, między innymi zamiłowanie do aktywnego spędzania czasu.

Nie brakuje jednak głosów, że uczucia Piotra względem Ani nie są szczere. Inni nie wróżą relacji szczególnie sporych szans na przerodzenie się w coś trwałego, ze względu na różne temperamenty Piotra i Anny. Ich zdaniem, Piotr zdecydowanie bardziej pasuje do Natalii.

A wy, co sądzicie o związku Piotra i Anny? Myślicie, że mają szansę stworzyć udany związek?

To też może cię zainteresować: Mocne słowa Andrzeja Sołtysika na temat Małgorzaty Rozenek – Majdan. Co takiego powiedział znany dziennikarz

Zobacz, o czym jesce pisaliśmy w ostatnich dniach: Seniorzy mogą liczyć na spory zastrzyk gotówki. Waloryzacja świadczeń może się okazać rekordowo wysoka. Niektórzy zskają nawet 500 zł

O tym się mówi: Czy szykuje się jakaś akcja ze strony Białorusi. Łukaszenka wysyła wojska na naszą granicę. Jeden z opozycjonistów ujawnia prawdę o tych działaniach