Najnowsza fotografia, która została opublikowana w mediach społecznościowych Małgorzaty Ostrowskiej - Królikowskiej robi prawdziwy szał w sieci. Kobieta zaskoczyła fanów nie tyle zdjęciem, co samym opisem do fotografii. Te słowa mówią same za siebie, Internauci oburzeni! O co chodzi?

Rodzina Królikowskich od dłuższego czasu pozostaje w kręgu największego zainteresowania ze strony mediów oraz Internautów. Nagła i niespodziewana śmierć uwielbianego przez tysięcy Polaków aktora, Pawła Królikowskiego, a potem burzliwy związek ich syna, Antka sprawiły, że rodzina stała się jeszcze bardziej popularna niż zwykle.

Kiedy Antek Królikowski ogłosił światu, że spodziewa się dziecka, a także bierze ślub z Joanną Opozdą fani trzymali kciuki za powodzenie tego związku. Niestety, tuż przed porodem aktor “zrezygnował” z posiadania rodziny, co bardzo negatywnie odbiło się na jego reputacji.

Te słowa mówią same za siebie – fani oburzeni!

Matka aktora, Małgorzata Ostrowska - Królikowska opublikowała fotkę, lecz nie ona jest zaskakująca, a sam opis, który sugeruje, że kobieta... broni poczynań syna!

- Nie traktujmy na równi zakochania się w kimś i pokochania kogoś... Zakochanie się to odurzenie, a pokochanie to kwestia wyboru. ZAkochanie. POkochanie – brzmi opis zdjęcia.