Świętując swoje pięćdziesięciolecie pracy zawodowej, aktorka Ewa Ziętek może pochwalić się całą gamą ról zarówno filmowych, jak i teatralnych i serialowych.

Genialna aktorka Ewa Ziętek wciąż atrakcyjna i przyciągająca uwagę. Pięć dekad pracy zawodowej tylko dodało artystce uroku

Jak przyznała w rozmowie z dziennikarzami, bardzo dobrze zdaje sobie sprawę z tego, że ludzie głównie widzą w niej serialową Martę albo w Walerię, co uważa za sympatyczne. Jak zauważyła, jej zdaniem społeczeństwo chętniej zasiada przed ekranem telewizora niż wielkim kinowym ekranem lub na widowni teatru, być może właśnie dlatego kojarzona jest najbardziej z postacią serialową.

Jak donosi Super Express, Ewa Ziętek podczas rozmowy z jednym z tabloidów opisała konsekwencje osiągnięcia sławy w czasach młodości. Według jej wspomnień, ogromną trudność sprawiało utrzymanie rodziny i małżeństwa będąc w wieku dwudziestu paru lat, angażując się intensywnie w pracę zawodową i borykający się ciągle z brakiem czasu na cokolwiek innego.

Wyświetl ten post na Instagramie

Post udostępniony przez polishbeauty (@polapacula)

Aktorka przyznała, że bardzo podziwia pary związane z show-biznesem, którym udaje się założenie rodziny, utrzymanie jej i wzajemnego związku, aktywna praca zawodowa i ogólna radość z życia. Artystka zdająca sobie sprawę z własnej sławy i rozpoznawalności opowiedziała dziennikarzom, że poza brakiem czasu na rodzinę, bardzo wysoką ceną, jaką zapłaciła za sławę, jest także brak prywatności.

Za przykład podała chwilę, w której biegnąc z wnukiem wzdłuż plaży, zauważyła, że ktoś ją filmuje - Trudno jest utrzymać rodzinę, małżeństwo, gdy ma się dwadzieścia parę lat i jest się zaangażowanym w pracę. Czasem to się udaje i podziwiam te pary. Mnie się nie udało. Żałuję tego. Drugą ceną jest brak anonimowości, zwłaszcza gdy biegnę z wnukiem po plaży, ktoś mnie filmuje. Ale nie narzekam. Większość ludzi odnosi się z ogromną sympatią, pamiętając moje role - wyjaśniła serialowa Marta.

O tym się mówi: Pogoda na najbliższe dni mocno nas zaskoczy. Gdzie nastąpi załamanie pogody

Zerknij: Nie tylko Ukraina znalazła się na celowniku Władimira Putina. Wywiad podał nazwę kolejnego państwa, któremu może zagrozić Rosja