Jak podaje portal "Radio Zet", wróżka Aida podzieliła się swoją refleksją na maj bieżącego roku. Okazuje się, że będziemy musieli sięgnąć po głębokie pokłady cierpliwości. Poznajcie szczegóły.

Horoskop na maj 2022 roku

Horoskop na maj 2022 roku wskazuje, że musimy przygorować się na pełen napięcia miesiąc. Za rozdrażenienie i niepokój będą odpowiedzialne retrogradacja Merkurego, zaćmienie Księżyca, a także, jako przejście Jowisza do znaku Barana.

Musimy więc zadbać o to, aby zachować jak największy spokój. Niepewność i rozdrażnienie możę sprawić, że będziemy podejmowali pochopne decyzje i nie uda nam się uniknąć błędów. Nieprzemyślane zachowania i odcięcie się od emocji, może przynieść więcej szkody niż pożytku, oddalając nas od harmonii, a przybliżając do chaosu. Warto dokładnie przemyśleć każdy dokonany wybór.

Horoskop. Źródło: Youtube Aktualności 360
Horoskop. Źródło: Youtube Aktualności 360
Horoskop. Źródło: Youtube Aktualności 360

Wróżka Aida z przesłaniem na maj

Wróżka Aida jest jedną z najbardziej znanych jasnowidzących w naszym kraju. Wielokrotnie podkreślała, że swój dar odziedziczyła po swojej mamie i babci. Jej zwolennicy podkreślają, że udzielane przez nią wskazówki, są zrozumiałe, a nie pełne niedopowiedzień i niejasności, jak ma to miejse w przypadku wielu innych jasnowidzów.

Ostatnie spostrzeżenie wróżki Aidy, jest bardzo zbliżone do tego, co odsłania przed nami horoskop. "Stracić cierpliwość to oddać kontrolę nad swoim życiem. To oddać spokój na pożarcie własnym lękom i toksycznym wpływom" - napisała wróżka Aida na swoim profilu w mediach społecznościowych.

Przypomniała również, że oczekiwanie, które jest częścią cierpliwości nie jest cierpieniem, ale okazją do podziwiania świata i jego pogłębionej obserwacji.

Co sądzicie o radzie wróżki Aidy?

To też może cię zainteresować: Kuzyn Jarosława Kaczyńskiego zdradził, czy polityk wybiera się na emeryturę. Jego słowa nie pozostawiają najmniejszych wątpliwości

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Wielkanocne życzenia premiera Mateusza Morawieckiego kosztowały majątek. Kto za to zapłacił

O tym się mówi: Na nagrobku Pawła Królikowskiego pojawiła się tajemnicza wiadomość. Jej treść wywołała oburzenie