Władimir Putin zdradzał oznaki kuśtykania, budząc liczniejsze plotki na temat stanu jego zdrowia, a komunikaty dające do zrozumienia, iż prawdopodobnie ma chorobę Parkinsona lub nowotwór.

Czy kocyk na kolanach to oznaka bycia seniorem, czy ciężko chorym prezydentem

Prezydent Rosji Władimir Putin ponownie zintensyfikował spekulacje na temat własnego zdrowia, pokrywając kolana kocem w trakcie obchodów Dnia Zwycięstwa. Zgodnie ze zdjęciami i filmami z obchodów pojawiającymi się w mediach społecznościowych, Putin miał przykryte nogi grubą, zieloną tkaniną, gdy zajmował miejsce siedzące pośród weteranów II wojny światowej i wyższych oficjeli, by obserwować paradę wojskową na moskiewskim Placu Czerwonym.

Zagraniczne media poinformowały, iż rosyjski szef, przyodziany w czarną kurtkę bomberkę, także był widziany, gdy kasłał. Zwrócono też uwagę na fakt, że jako jedyny pośród otaczających go seniorów potrzebował uzupełniających przykryć, by zmóc względnie umiarkowaną 9-stopniową pogodę w stolicy Rosji.

Nagranie ponoć przedstawiło również, że Putin wyglądał na okulałego, aktywując kolejne przypuszczenia odnośnie złego stanu jego zdrowia i ewentualnych ciężkich chorób, jakie mogłyby go dręczyć.

Ma to miejsce już od zeszłego miesiąca, gdy wypłynęła informacja o przypuszczalnej konieczności poddania się zabiegowi chirurgicznemu z powodów onkologicznych. Media doniosły wówczas także o tym, że putin otrzymał od generałów ostrzeżenie, że po zabiegu będzie krótkotrwale "obezwładniony".

O tym się mówi: Danuta Martyniuk zmieniła się nie do poznania. Niezwykła metamorfoza żony króla disco polo

Zerknij: Rosyjski ambasador obrzucony czerwonym płynem podczas demonstracji w Warszawie. Rzeczniczka rosyjska skomentowała