Poszło o klimat i romantyczne sceny odegrane przez piosenkarza i modelkę, gdyż jak to bywa w twórczości disco-polo, piosenka zespołu Akcent traktowała o romantycznej miłości.

Te same tabloidy pisały także o zaborczej zazdrości Danuty Martyniuk o męża, który w każdym możliwym wywiadzie podkreśla, że jego żona Danuta jest dla niego najpiękniejsza na świecie, jedyna i żadnej innej mu nie potrzeba.

Smuklejsza sylwetka Danuty i Zenona była prawdziwą niespodzianką. Czy oboje postanowili nieco "zrzucić"?

Mimo wszystko w internecie zaczęły krążyć spekulacje o możliwym rozstaniu wieloletnich małżonków wyniku kumulacji problemów z synem i powstałych przez to konfliktów z wymienionym wcześniej teledyskiem i blond długonogą modelką.

Teraz Pudelek prezentuje małżonków w zupełnie innej odsłonie, niż mogliśmy oglądać dotychczas. Jak się okazuje, poniedziałkowa Gala Osobowości i Sukcesy 2022, jaka miała miejsce w Warszawie, była świetną okazją dla Zenka do zaprezentowania się w bardziej klasycznej wersji połyskującej marynarki, białej koszuli i czarnych spodni.

Dla jego małżonki Danuty była to okazja przede wszystkim, do pochwalenia się zgrabniejszą figurą, którą podkreśliła dwurzędową marynarką w kolorze seledynowym z kwiecistym printem i spodniami do kompletu w tym samym kolorze.

Trzeba przyznać, że stylizacja pani Danuty naprawdę robi wrażenie dopełniona profesjonalnie wykonanym makijażem i nienaganną, ale swobodną stylizacją włosów. Zenon natomiast poza sylwetką wyraźnie szczuplejszą, ewidentnie schudł także na twarzy, a na scenie wraz z innymi uczestnikami gali prezentował się niezwykle elegancko.

Co o tym sądzicie?

O tym się mówi: Znany jest sądowy wyrok w sprawie Ewy Tylman. Ojciec ofiary w ostrych słowach zabrał głos w tej sprawie

Zerknij: Joanna Opozda nie zamierza dłużej milczeć. Udzieliła bardzo szczerego wywiadu. Wspomniała też o Antku Królikowskim