Najnowszy odcinek kultowego i uwielbianego przez tysiące Polaków programu “Sprawa dla reportera” zdziwił wszystkich. Podczas trwania odcinka między bohaterką, a duchownym obecnym w studiu rozwinęła się nietypowa rozmowa, a Elżbieta Jaworowicz nie zareagowała. Internauci nie kryją zażenowania i oburzenia całą sytuacją! Co takiego się wydarzyło?

Program “Sprawa dla reportera” od samego początku emisji w telewizji wzbudza spore zainteresowanie i nieustannie rosnącą oglądalność, ale także przede wszystkim różne emocje, które towarzyszą zarówno osobom obecnym w studiu, jak i oglądającym przed telewizorami.

Poruszane tematy są trudne, wzruszające lub często oburzające, gdyż polskie prawo czasem nie pozwala na łatwe i szybkie rozwiązanie problemu, przez co osoby poszkodowane latami cierpią bądź uwięzione są w bezsilności.

W najnowszym odcinku pojawiła się pani Karina, matka dwóch dzieci, która przez długi czas była ofiarą przemocy domowej. Mąż znęcał się nad nią psychicznie oraz fizycznie często ją upokarzając. Niestety, problem w tym, że sąd mimo wszystko chce przyznać prawa do opieki nad dziećmi właśnie mężowi.

Zaskakująca rozmowa z duchownym

Duchowny obecny w studiu poradził, aby kobieta... wybaczyła mężowi!

- Państwo musicie zawalczyć o to, żeby sobie wybaczyć i zaakceptować, że tego drugiego rodzica, jaki by on nie był, dzieci muszą mieć. - powiedział ksiądz.

Internauci są oburzeni!