Nowe fotki publikowane przez celebrytów w sieci raz po raz robią prawdziwy szał! Znanym osobom zebrało się na maturalne wspomnienia. Dla jednych był to stres, inni podchodzili bez zmartwień. Koniecznie zobacz te zdjęcia!

Maj od zawsze uczniom kojarzy się tylko z jednym: egzaminem dojrzałości. Niemalże każdy z nas, kto ma go za sobą posiada przeróżne wspomnienia z tego okresu w zależności od tego, jakie przejawiał podejście.

Jedni stresowali się już na wiele miesięcy przed maturą ucząc się całe wieczory po zajęciach w szkole, ponieważ chcieli wypaść jak najlepiej dla własnych ambicji (bądź rodzinnych) lub po prostu ich celem było dostanie się na uczelnie o wysokich wymaganiach.

Inni zaś podchodzili do tego tematu bardziej spokojnie i bez większych emocji, chcąc tylko uzyskać wynik pozytywny.

Jakie było wówczas nastawienie dzisiejszych celebrytów? Niektórzy z nich podzielili się fotkami z tego czasu!

Celebryci wspominają swoje matury

Wśród znanych osób, które powstawiały swoje fotki z czasów pisania matury są między innymi Zygmunt Chajzer, Adam Sztaba, Dorota Zawadzka czy chociażby Maciej Musiał, który to swój egzamin dojrzałości pisał dość niedawno. Trzeba przyznać, że czasy się zmieniają, lecz podczas matur każdy zachowuje należytą powagę!JAK INFORMOWAŁ PORTAL „ŻYCIE”: SAM JEJ WIDOK NA NIEBIE WYWOŁUJE WIELKĄ GROZĘ. W ŚRODĘ POJAWIŁA SIĘ NAD POLSKĄ. CZYM JEST SUPERKOMÓRKA BURZOWA I JAK POWSTAJE? EKSPERCI ODPOWIADAJĄ