Jak podaje portal "Super Express", od wielu lat w przestrzeni publicznej trwają dywagacje na temat faktcznej liczby dzieci rosyjskiego przywódcy. Oficjalnie mówi się o dwóch córkach z małżeństwa z Ludmiłą. Ich małżeństwo się rozpadło. Mówiono, że Putin zostawił żonę dla Aliny Kabajewej. Z byłą gimnastyczką rosyjski dyktator miał się doczekać czwórki dzieci. Szwajcarzy podają ile faktycznie dzieci ma Putin.

Ile dzieci ma Władimir Putin

Wokół życia uczuciowo-rodzinnego Władimira Putina narosło przez wiele lat wiele plotek i niedopowiedzeń. Rosyjski dyktator niechętnie dzieli się szczegółami swojego prywatnego życia. Przed laty podkreślał, że "ma życie prywatne, w które nie pozwala ingerować. Oficjalnie mówi się, że Putin jest ojcem dwóch córek z małżeństwa z Ludmiłą Putin, z którą rozwiódł się w 2013 roku.

Nieoficjalnie liczba dzieci rosyjskiego dyktatora jest znacznie większa i według niektórych może sięgać 7. W ubiegłym roku portal "Projekt" informował o nieślubnej, 18-letniej córce Putina, Luizie. Jej matką miała być sprzątaczka z Sankt Petersburga, z którą rosyjski przywódca wdał się w romans.

Władimir Putin i Alina Kabajewa/YouTube @CN News
Władimir Putin i Alina Kabajewa/YouTube @CN News
Władimir Putin i Alina Kabajewa/YouTube @CN News

Czworo kolejnych dzieci miała urodzić Władimirowi Putinowi Alina Kabajewa. Pojawiają się plotki, że była gimnastyczka w 2015 roku przestała być kochanką Putina, a została jego żoną. Jednak szwajcarskie media podały zupełnie inną liczbę potomków prezydenta Rosji.

Doniesienia "Sonntags Zeitung" o dzieciach Putina

Zupełnie inną liczbę dzieci Putina podaje "Sonntags Zeitung". Z ustaleń dziennikarzy wynika, że Alina Kabajewa miała urodzić Putinowi dwoje dzieci. Pierwszy poród odbył się w luksusowej klinice świętej Anny w szwajcarskim Ticino. Drugie dziecko miało przyjść na świat w Moskwie.

W obu przypadkach para doczekała się narodzin syna. Szwajcarzy zdementowali również pogłoski, jakoby Kabajewa miała się ukrywać na terenie Szwajcarii.

Władimir Putin i Alina Kabajewa/YouTube @Sinyor
Władimir Putin i Alina Kabajewa/YouTube @Sinyor
Władimir Putin i Alina Kabajewa/YouTube @Sinyor

Co sądzicie o najnowszych doniesieniach na temat dzieci Władimira Putina?

To też może cię zainteresować: Władimir Putin coraz bardziej niedomaga. Ekspert zabiera głos w tej sprawie. Czy będzie przewrót pałacowy

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: "Fakty" podsumowują działalność TVP. Kilka minut bez jakiegokolwiek komentarza wystarczyło, żeby obnażyć prawdę

O tym się mówi: Runął dom w jednej z polskich miejscowości. Przyczyną była eksplozja butli gazowej. Czy są ofiary