Joanna Kurowska była zmuszona na przestrzeni lat do stawienia czoła wielu tragediom. Po pierwsze odszedł jej brat, gdy był mały, a potem małżonek.

Aktorka utracić także pierwszą ciążę, a również pogrzebała rodzicieli. Obecnie znowu doświadcza trudnych chwil. Zmarła następna bliska artystce osoba.

Joannę Kurowską, artystkę popularną z wielu produkcji filmowych i serialowych, dosięgnął następny dramat. W 2014 roku pochowała własnego męża, a po wielu latach również potomka i rodziców.

Utrata przyjaciółki niezwykle zabolała Joannę Kurowską

Niedawno zmarła Monika "Jagielak" Jagielska, z którą Joanna Kurowska przyjaźniła się od młodości. Jak przywołuje Kurowska, kobieta kształciła się na Akademii Sztuk Pięknych i tworzyła zachwycające dzieła malarskie.

Była także niebywale obeznana w mnóstwie najróżniejszych tematów, między innymi filozofii i była zdolna do wypowiedzi na dowolny z wybranych.

Joanna Kurowska opowiedziała, iż dawno temu ukatrupiła karaczana w towarzystwie przyjaciółki, która poczyniła jej pogadankę na ów temat. Jak wtedy zaakcentowała, karaluch także potrzebował żyć.

- Monika miała twarz ślicznej Japonki i niebotycznie piękne nogi. Studiowała na ASP, malowała odjechane obrazy i ciągle chichotała, co wzbudziło we mnie podejrzenie, że z jej inteligencją jest coś nie tak. Aż do czasu, kiedy na jakiejś posiadówce odezwała się, i płynnie podzieliła filozofię na ontologię, logikę, aksjologię, etykę i estetykę. I o każdym z tych działów miała coś ciekawego do powiedzenia. [...] Opadła mi kopara, i wtedy zrozumiałam dogłębnie, co znaczy powiedzenie, że nie należy osądzać książki po okładce - skreśliła artystka na osobistym profilu na Facebooku.

O tym się mówi: Polka słyszała słowa samego Boga. Poznała wizję i przyczynę zesłania na świat kary

Zerknij: Kajra pokazała zdjecie Sławomira. W takiej odsłonie nie widzimy go zbyt często. Co jeszcze zdradziła