Jak podaje portal "Jastrząb Post", Kajra postanowiła podzielić się zdjęciami swojego męża. Na fotografii Sławomir prezentuje długą brodę. Piosenkarka wspomniała przy okazji o "nudnym" małżeństwie. O co chodzi?

Miłość nie tylko w Zakopanym

Magdalena Kajrowicz, znana jako Kajra, jest aktorką. W swoim dorobku ma kilka epizodycznych ról. Prawdziwą rozpoznawalność przyniosły jej dopiero występy u boku Sławomira. Para doczekała się narodzin syna, Kordiana. Niedawno piosenkarz przyznał, że ich syn do trzeciego roku życia był karmiony piersią.

Uwaga mediów nie koncentruje się jednak na życiu rodzinnym Sławomira i Kajry, ale na ich karierze. Parze udało się odnieść spektakularny sukces. Od lat koncertują i cieszą się uwielbieniem fanów, którzy śledzą ich nowe poczynania muzyczne.

Ostatnio Kajra zamieściła w sieci zdjęcie, na którym możemy zobaczyć ją i Sławomira. Oboje mają na sobie czapeczki z daszkiem, a Sławomir zaprezentował się w gęstej brodzie. Do tej pory mogliśmy go oglądać z charakterystycznym wąsem.

Pod zdjęciem Kajra napisała "Szczęśliwe „nudne” małżeństwo", co spotkało się z szybką reakcją fanów pary. Post nie tylko zebrał sporo lajków, ale także doczekał się wielu komentarzy i wyrazów zachwytu.

Jedna z internautek stwierdziła, że nigdy nie uwierzy w to, że małżeństwo Kajry i Sławomira jest "nudne". "Śliczne małżeństwo" - napisał ktoś inny. Jedna z fanek zauważyła, że Sławomirowi wyjątkowo do twarzy z gęstą brodą. Oboje wyglądają na wyjątkowo szczęśliwych.

A jak wam podoba się Sławomir w takim wydaniu?

To też może cię zainteresować: Z życia wzięte. Spragniona siedmiolatka podczas pierwszej komunii świętej rozbawia obecnych w kościele. Duchowny nie wiedział, co zrobić

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Syn Franciszka Pieczki odniósł się do plotek dotyczących jego ojca. "W Internecie można znaleźć kłamstwa i nieprawdę w tym temacie"

O tym się mówi: Zgubiony na polu walki telefon, pomógł ustalić tożsamość rosyjskich żołnierzy, działających w Buczy. Co o nich wiadomo