Całkiem niedawno w mediach społecznościowych pokazał się filmik, który zdobył ogromną popularność wśród internautów. Użytkowniczka platformy TikTok umieściła film przedstawiający dziewczynkę przystępującą do pierwszej komunii świętej i kapłana podającego jej kielich z winem.

Bohaterka nagrania bez skrępowania wychyliła całą zawartość kielicha, odwróciła się na pięcie i ocierając ręką twarz, oddaliła się sprzed ołtarza.

Nie jest jasne, czy siedmiolatce ktokolwiek tłumaczył zasady dobrego wychowania, jednak sądząc po rozbawionych głosach ludzi, nikomu nie zrobiło się głupio z powodu zachowania dziewczynki.

Dziewczynka rozbawiła obecnych w kościele

@pfchartley It's free why not? #church #humor #funny #thirsty #fyp #funny ♬ Our God is an awesome God - Genevieve

Stefanie Heidebrink powiedziała, że ​​jej córka była zdenerwowana przed wejściem na górę i pytała ją, ile wina powinna wypić. „Powiedziałam:„ Po prostu pozwól mu dotknąć twoich ust, zwyczajnie odchyl kielich z powrotem ”- stwierdziła Stefanie Heidebrink. „Nie musisz nawet łykać”.

Jednak Brynley podeszła i wytrąbiła o wiele więcej niż łyk. Cały kościół śmiał się, gdy dziecko piło dalej, a następnie łobuzersko powróciło na swoje miejsce. Ksiądz podający wino dzieciom świętującym pierwszą komunię początkowo czekał, aż Brynley Heidebrink skończy, ale po kilku sekundach także zaczął się śmiać, gdy dziecko szło dalej.

Stefanie Heidebrink obwinia za ten incydent nerwy córki, ale powiedziała, że ​​stał się on źródłem śmiechu dla jej rodziny i przyjaciół. Tymczasem 7-latka w dalszym ciągu żyje swoim rutynowym życiem, nawet po tym, jak stała się sensacją. W ostatnim czasie wróciła do domu ze szkoły i stwierdziła swojej rodzinie, że jeden z jej nauczycieli wspomniał, że widział ją w telewizji.

O tym się mówi: Rosja oskarża Ukrainę o używanie czarnej magii. Ruszyła medialna propaganda o żołnierzach czarnoksiężnikach

Zerknij: Premier Mateusz Morawiecki podjął bardzo ważną decyzję. Ukazało się odpowiednie rozporządzenie. O co chodzi