Państwowa agencja informacyjna RIA Novosti ujawniła ostatnimi czasy zdjęcia zniszczonych murów posterunku ukraińskiej artylerii na skraju wioski Trekhizbenka w obwodzie ługańskim.

Agencja zapewnia, że istnienie znaku, wraz z pozostałymi oznaczeniami najwidoczniej poczynionymi krwią, była potwierdzeniem na to, że ukraińscy żołnierze „uprawiali czarną magię” na porzuconej placówce.

Niebywałe metody Kremla. Putin chyba zapomniał, że powstała sekta, czczących go na mszach kobiet. Uważają go za boga

W ocenie tak zwanej „ekspertki” w tej materii, rosyjskiej kulturoznawczyni Jekateriny Dias, symbol – oznaczenie anarchii z nakreślonymi między przestrzeniami bazgrołami – reprezentowało krzyżówkę insygniów nazizmu i okultyzmu.

„To magiczny symbol, runa składająca się z mnóstwa przebiegających przez siebie linii” – powiedziała Dias. „Co to znaczy, trudno powiedzieć na pewno, widoczny jest w nim zarówno odwrócony znak anarchii, jak i element znaku „SS”, zyg runiczny, jest czytelnie widoczny w krańcowym lewym sektorze koła i hebrajska litera „zein” zapisana po niemiecku, wyrażająca miecz lub broń”.

Odnośnie wyrazu „Zein”, który został nabazgrany poniżej symbolu, Dias powiedziała: „Być może twórcy zaklęcia odprawili ceremoniały, aby wzmocnić broń lub „poprosili” o wysłanie im większej ilości broni”.

Zaznaczyła także fakt, że symbol narysowano pewnym, pojedynczym i nieprzerwanym ruchem jako kolejny „dowód” jego tajemnej natury i podpowiedziała, że ​​„uczniowie sił z innego świata” usiłowali uświęcić własną broń rytuałami krwi, aby nawiązać pakt z demonem, żeby wzmocnił ich broń.

„Na dokumencie są ślady krwi, chociaż nigdzie indziej nie ma takich śladów” – widnieje w sprawozdaniu, sugerując, że ukraińscy żołnierze używali krwi do kontaktu z siłami nadnaturalnymi.

O tym się mówi: Pilna wiadomość do seniorów z ZUS. Lepiej nie przeoczyć tej korespondencji

Zerknij: Niepokojące doniesienia o planach Władimira Putina. Czy Rosjanie sięgną po broń biologiczną