14-letnia piosenkarka Wiktoria Gabor dzięki uczestnictwu w jednym z najbardziej popularnych konkursów dla dzieci, a w szczególności dzięki zwycięstwu w programie Eurowizja Junior stała się jedną z najbardziej popularnych i rozpoznawalnych celebrytek współczesnego pokolenia.

Viki pozowała do zdjęć w stylizacji, której nie spodziewaliśmy się u niej tak szybko

Pełniąc rolę artystki Viki Gabor intensywnie pracuje koncertując, biorąc udział w różnego rodzaju wydarzeniach kulturalnych organizowanych przez telewizję, oraz regularnie publikuje różne materiały na swoim instagramowym profilu.

Z racji tego, że jej starsze koleżanki i koledzy z branży muzycznej i aktorskiej zdominowali media wywoływanym i przez siebie skandalami, Viki Gabor jakby nieco zniknęła z tabloidowy nagłówków.

Wystarczyło jednak, by 14-latka opublikowała na Instagramie zdjęcia, na których kompletnie nie przypomina siebie, aby ponownie trafić na łamy kolorowych pisemek. Jak donosi Pomponik, pod nowymi publikacjami 14-latki` rozgorzała dyskusja, gdyż na zdjęciach dziewczynka kompletnie nie jest do siebie podobna i wygląda jak kobieta grubo po 20.

Internauci w komentarzach przyznali nawet, że stylizacja zrobiła z niej trzydziestolatkę. Niestety ponury świat show-biznesu Łania kolejne dziecko bardzo szybko odbierają 14-letniej dziewczynce resztki niewinnego dzieciństwa.

O tym się mówi: Zaskakująca prognoza pogody na maj. Już dawno nie było takich wariacji

Zerknij: Zgubiony na polu walki telefon, pomógł ustalić tożsamość rosyjskich żołnierzy, działających w Buczy. Co o nich wiadomo