Jak podaje portal "Jastrząb Post", Małgorzata Ostrowska-Królikowska pochwaliła się zdjęciem z wnuczkiem. Chłopczyk rośnie jak na drożdżach i z dnia na dzień coraz bardziej przypomina swojego tatę. Przekonajcie się sami!

Małgorzata Ostrowska-Królikowska aktorka i mama

Małgorzata Ostrowska-Królikowska od wielu lat występuje w serialu "Klan". Karierę zawodową z powodzeniem udaje jej się łączyć z życiem rodzinnym. Doczekała się pięciorga dzieci, które wychowywała wspólnie z ukochanym mężem Pawłem Królikowskim. Po śmierci męża to ona opiekuje się najmłodszymi dziećmi, a teraz także wnukami.

Ostatnio mocno dał jej się we znaki jej najstarszy syn, Antek Królikowski. Młody aktor zdradził swoją żonę i to w czasie, kiedy ta oczekiwała narodzin ich wspólnego dziecka. Stało się to ledwie kilka miesięcy po ślubie. Jakby tego było mało, Antek chciał zorganizować galę, która wywołał powszechne oburzenie.

Potem wyszło na jaw, że najstarszy syn Królikowskich cierpi na stwardnienie rozsiane. Antek, niezależnie od sytuacji mógł liczyć na wsparcie swojej mamy.

Małgorzata Ostrowska-Królikowska babcia

Aktorka stara się wspierać swoje dzieci, także pomagając im w opiece nad ich własnymi dziećmi. Małgorzata Ostrowska-Królikowska ma dwóch wnuków. Najstarszy wnuk aktorki Józef, przyszedł na świat w 2019 roku, jako pierwszy syn Jana Królikowskiego i jego wybranki Joanny Jarmołowicz.

Drugim wnukiem jest Vincent, który jest synem Antka Królikowskiego i Joanny Opozdy. Choć związek aktorów rozpadł się jeszcze przed urodzeniem chłopca, to babcia stara się mieć z nim kontakt.

Wnuk Małgorzaty Ostrowskiej-Królikowskiej/Instagram
Wnuk Małgorzaty Ostrowskiej-Królikowskiej/Instagram
Wnuk Małgorzaty Ostrowskiej-Królikowskiej/Instagram

Wnuk Małgorzaty Ostrowskiej-Królikowskiej/Instagram

Ostatnio gwiazda "Klanu" pochwaliła się zdjęciem ze starszym z wnuków. Korzystając z pieknej pogody, wybrała się z Józefem na rower. Fani aktorki dopatrzyli się u chłopca podobieństwa do taty.

Wy też dostrzegacie to podobieństwo?

To też może cię zainteresować: Wizja Krzysztofa Glanca wywołuje ogromny niepokój. Jasnowidz zobaczył "płonące centrum Warszawy"

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Z życia wzięte. Spragniona siedmiolatka podczas pierwszej komunii świętej rozbawia obecnych w kościele. Duchowny nie wiedział, co zrobić

O tym się mówi: Rosja oskarża Ukrainę o używanie czarnej magii. Ruszyła medialna propaganda o żołnierzach czarnoksiężnikach