Aleksandry Kwaśniewskiej nie trzeba nikomu w Polsce przedstawiać. Już bardzo dawno temu przestała być jedynie córką byłej pary prezydenckiej Aleksandra i Jolanty Kwaśniewskich.

Chociaż jest mężatką i szczęśliwą, spełniającą się kobietą, pozostała przy swoim nazwisku panieńskim, gdyż uważa zwyczaj przyjmowania nazwiska po mężu za przejaw zasady patriarchalnej.

Jak mieszka Ola Kwaśniewska?

Jest dziennikarką i jedną z prowadzących program Miasto Kobiet, gdzie także rewelacyjnie spełniła się, fantastycznie radząc sobie przed kamerą. Z racji tego, że jest osobą rozpoznawalną i medialną córką swoich rodziców, za jaką uważa ją wielu Polaków, tabloidy od czasu do czasu opisują pewne detale z jej życia, jak na przykład powody pozostania przy nazwisku rodowym, czy powody decyzji o niepozostawaniu mamą.

Teraz Interia postanowiła opisać warunki mieszkaniowe Aleksandry Kwaśniewskiej. Jak się okazuje, jej mieszkanie dzielone z mężem jest pełne przestrzeni, naturalnych i neutralnych kolorów, które w idealnym połączeniu ciekawie ze sobą kontrastują.

Wnętrza przejawiają obecność zarówno dziennikarki, jak i muzyka, którym jest jej mąż. Wielu internautom może spodobać się wizualne połączenie, jasnych, drewnianych mebli i dodatków z wyglądającą na wykonaną z kamienia ścianę.

Króluje drewno o jasnych i neutralnych kolorach ziemi, a także kwiaty i mnóstwo światła wpadającego przez duże okna, a psie legowisko widoczne na parkiecie dopełnia całości. Jest ciepło, przytulnie i elegancko.

O tym się mówi: Ida Nowakowska mierzy się z poważnymi oskarżeniami. Postanowiła wszystko wyjaśnić

Zerknij: Andrzej Piaseczny zdradził swoje plany w następnych sezonach "Tańca z Gwiazdami". Czy zagości na parkiecie