Jak przypomina portal "Interia", wojna na Ukrainie trwa od ponad dwóch miesięcy. Niestety wbrew oczekiwaniom wszystkich, nic nie wskazuje na to, aby sytuacja miała się w najbliższym czasie zmienić. Od momentu zbrojnej agresji Rosji na Ukrainę, dużym uznaniem zaczął się cieszyć prezydent Wołodymyr Zełenski, który nie zostawia ani na chwilę swoich rodaków. Wróżka Mariwa przygotwała horoskop dla ukraińskiego przywódcy. Co go czeka?

Astrologowie przewidują przyszłość Wołodymyra Zełenskiego

Wołodymyr Zełenski uordził się 25 stycznia 1978 roku. Urodził się w czasie tzw. Wilczej pełni, co nie pozostało zdaniem astrolożki bez wpływu na to, jaki jest dziś. To ona zdeterminowała jego siłę i zdolność do walki nie tylko samodzielnej, ale także i w grupie.

Jako Wodnikowi pisane mu było pociąganie za sobą tłumów. Nie dziwnego, że zaskarbia sobie zaufanie i sympatię ludzi, jest godny zaufania, lojalny, a do tego elokwentny i nie tracący wiary w to, że wszystko może wrócić na właściwe tory.

Wołodymyr Zełenski. Źródło: youtube.com
Wołodymyr Zełenski. Źródło: youtube.com
Wołodymyr Zełenski. Źródło: youtube.com

Co czeka w maju prezydenta Zełenskiego?

Wróżka Mariwa nie ukrywa, że początek miesiąca może sie okazać dla Wołodymyra Zełenskiego niezwykle ciężki. Wróg nie zamierza odpuszczać. Jednak agresorowi nie uda się ani go pokonać, ani zaskoczyć, ani złamać jego ducha.

W połowie miesiąca Zełenski może liczyć na pozyskanie dla sprawy nowych sojuszników, których wsparcie będzie nieocenione. Pomocy mają udzielić nawet te państwa, które do tej pory pozostawały nieco z boku. "Będzie rósł w siłę, zarówno przywódczą, jak i militarną, a jego wróg będzie wyraźnie słabł, zarówno fizycznie, jak i bitewnie".

Wołodymyr Zełenski / screen yt
Wołodymyr Zełenski / screen yt
Wołodymyr Zełenski / screen youtube

Maj ma przynieść Zełenskiemu sukcesy, które znacznie będą przewyższały straty. Zdaniem wróżki nie będzie to jeszcze ostateczne zwycięstwo, ale wygrana będzie się zbliżać wielkimi krokami. "Los i ludzie będą mu sprzyjać".

Myślicie, że horoskop ma szansę się spełnić?

To też może cię zainteresować: W taki sposób Donald Tusk spędza majówkę. Po raz kolejny udowodnił, że nie ma dla niego zadań niemożliwych

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Już niebawem na polskich drogach pojawią się żołnierze. Wojsko zaapelowało do Polaków. O co

O tym się mówi: Władimir Putin i Milorad Dodik. Kreml prowokuje eskalację konfliktu. Chodzi o Bośnię i Hercegowinę