Jak podaje portal "Super Express", Donald Tusk nie tylko świetnie odnajduje się w roli polityka, ale także dziadka. Były premier stara się każdą wolną chwilę spędzać w towarzystwie swoich wnucząt. Przy okazji miał okazję udowodnić, że nie ma dla niego zadań niemożliwych. O co chodzi?

Tak Donald Tusk spędza długi majowy weekend

Donald Tusk po raz kolejny udowodnił, że rodzina jest dla niego najważniejsza. To właśnie swoim najbliższym poświęca każdą wolną chwilę, udowadniając, że polityka nie zawsze jest najważniejsza. Ostatnio były premier dał się przyłapać z wnuczkami na placu zabaw.

Starsza z pociech Kasi Tusk nie nudziła się w towarzystwie dziadka, który towarzyszył jej w czasie zabawy, na każdym dostępnym na placu zabaw sprzęcie. Dziewczynka miała nawet okazję spróbować z dziadkiem gry w koszykówkę.

Kasia Tusk może być spokojna o swoje córki, gdy te spędzają czas z dziadkiem. Donald Tusk nie tylko dbał o to, aby się nie nudziły, ale także aby dobrze się prezentowały. "Super Express" donosi, że były premier świetnie poradził sobie z niesfornymi kosmykami wnuczki, które sprawnie spiął spinką.

Zdjęcia z wyprawy Donalda Tuska z wnuczkami na plac zabaw znajdziecie tutaj.

Ważny dzień dla Polski

Donald Tusk nie narzeka również na brak pracy, jako lider Platformy Obywatelskiej. Przy okazji rocznicy wstąpienia Polski do Unii Europejskiej, Donald Tusk odniósł się do sporu na linii Polska Bruksela i zachowaniu Zbigniewa Ziobry.

To właśnie politycy partii Ziobry blokują prace nad projektem prezydenta Andrzeja Dudy, który mógłby odblokować pieniądze w ramach Krajowego Planu Odbudowy. Zdaniem Donalda Tuska należałoby złożyć wotum nieufności wobec ministra sprawiedliwości.

Zbigniew Ziobro/Youtube @Prawo i Sprawiedliwość
Zbigniew Ziobro/Youtube @Prawo i Sprawiedliwość
Zbigniew Ziobro/Youtube @Prawo i Sprawiedliwość

"Ten, kto dziś podważa obecność Polski w UE i osłabia integrację europejską, wypełnia jeden do jednego intencje i polecenia Putina" - powiedział Donald Tusk.

A wy, jak oceniacie całą sytuację?

To też może cię zainteresować: Niepokojące doniesienia z resortu zdrowia. Na antywywozowej liście leków pojawiły się nowe. Czy ich zabraknie

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Don Vasyl nie szczędzi mocnych słów pod adresem Viki Gabor. Na jego słowa zareagowała Patrucja Runo

O tym się mówi: Siergiej Ławrow porównał Zełenskiego do Adolfa. Podany wspólny mianownik potępiony przez środowiska żydowskie