Jak podaje portal "O2", Don Vasyl mocno skrytykował młodą artystkę Viki Gabor. Zarzucił nastolatce, że nie przyznaje się do bycia Romką i nie reprezentuje kultury. W obronie 15-letnie piosenkarki stanęła Patrycja Runo.

Don Vasyl krytykuje Viki Gabor

Kariera Viki Gabor nabiera tempa. Młoda artystka przyciąga uwagę nie tylko swoim talentem, ale także stylizacjami. 15-letnia piosenkarka nie boi się eksperymentować z modą. Nie wszystkim podoba się jej mocny makijaż i wybierane stylizacje. Jedną z osób, które z pewnością nie należą do grona wielbicieli młodej gwiazdy jest Don Vasyl.

Romski muzyk zarzucił Gabor, że nie reprezentuje ona w żaden sposób romskiej kultury, a przecież romska krew płynie w jej żyłach. "Nawet już człowiek nie wie czy to Romka czy nie Romka. Ona w ogóle nie pokazuje, że jest Romką. I w stylizacjach, wszystkich swoich ubiorach i muzycznie. Nic z nas nie ma" - powiedział Don Vasyl w rozmowie z "Faktem".

Viki Gabor. Źródło: youtube.com
Viki Gabor. Źródło: youtube.com
Viki Gabor. Źródło: youtube.com

W obronie Viki Gabor

Na szczęście Viki Gabor znalazła obrońcę w innej romskiej artystce - Patrycji Runo. Artystka w rozmowie z "O2" stwierdziła, że Gabor nie powinna się przejmować krytyką. Jej zdaniem jest ona powodowana przez zazdrość o to, ile udało jej osiągnąć i to w tak młodym wieku. "Nie musisz śpiewać "Ore Ore", żeby być Cyganką" - dodała.

Patrycja Runo/YouTube @Superstacja
Patrycja Runo/YouTube @Superstacja
Patrycja Runo/YouTube @Superstacja

Patrycja Runo odniosła się także do własnych, niezbyt przychylnych słów, jakie jakiś czas temu powiedziała o Viki Gabor. Podkreśliła, że jej wypowiedź dotycząca wizerunku Gabor nie była krytyką, a jedynie zwróceniem uwagi, że zbyt odważnymi i dojrzałymi stylizacjami, Gabor odwraca uwagę od swojego talentu.

Zgadzacie się ze słowami Patrycji Runo?

To też może cię zainteresować: Siergiej Ławrow porównał Zełenskiego do Adolfa. Podany wspólny mianownik potępiony przez środowiska żydowskie

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Nie milkną echa nagrań rozmów Katarzyny Cichopek i Macieja Kurzajewskiego. Głos w sprawie zabrał Łukasz Nowicki. Co powiedział

O tym się mówi: Nie milkną echa nagrań rozmów Katarzyny Cichopek i Macieja Kurzajewskiego. Głos w sprawie zabrał Łukasz Nowicki. Co powiedział