Jak podaje portal "Wirtualna Polska", racje żywieniowe rosyjskich żołnierzy wzięła pod lupę jedną z tiktokerek. Znalazła między innymi spleśniałą kaszę gryczaną, herbatniki i pasztet. Nagranie budzi spore emocje.

Rosyjskie paczki z jedzeniem

Dasha Evtukh zamieściła na TikToku filmik, który z każdym kolejnym dniem zyskuje na popularności. Można na nim zobaczyć, co znajduje się w paczce żywieniowej rosyjskiego żołnierza walczącego w wojnie na Ukrainie.

W zielonym kartonie z bardzo charakterystyczną gwiazdą, tiktokerka znalazła kilka różnych produktów, które postanowiła zbadać pod kontem wyglądu, zapachu, składu, a także koloru. Pierwszym z wyjętych przez nią produktów jest paczka herbatników - jest to produkt, który znajduje się na wyposażeniu wielu armii.

Kolejnym "smakołykiem" jest pasztet, którego otworzenie możliwe jest tylko przy wykrzystaniu do tego noża. W racjach żywieniowych żołnierzy znalazły się także zdecydowanie mniej apetyczne kąski, jak gulasz w sosie pomidorowym oraz kasza gryczana z mięsem, która okazała się spleśniała. Tiktokerka, co oczywiste, nie zdecydowała się jej spróbować.

@dasha_evtukh

Хто має можливість допомогти нашим захисникам, приєднуйтесь до збору коштів який організувало видання Зміст.🇺🇦

♬ оригинальный звук - Даша Евтух

Nie jedyny taki przegląd

Wcześniej podobne nagranie w mediach społecznościowych zamieścił ukraiński żołnierz. Wskazał, że w racjach żywnościowych rosyjskich żołnierzy, którzy zaatakowali Ukrainę, jest naprawdę dużo cukru. Ten w normalnych siłach zbrojnych już dawno został zastąpiony przez batony energetyczne.

Ukraiński żołnierz zażartował, że Rosjanki nie powinny szukać cukru w sklepach, ale raczej "szturmowć komisje wojskowe", gdzie tego produktu z pewnością będzie "dużo więcej niż w sklepach".

Co sądzicie o racjach żywieniowych rosyjskich żołnierzy?

To też może cię zainteresować: Drożyzna w sklepach wpłynie na wysokość przyszłorocznej emerytury. Wskaźnik waloryzacji może osiągnąć ponad 13 procent

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Marcin Hakiel udzielił kolejnego wywiadu. Fani nie mają wątpliwości, nawiązał do swojego związku z Katarzyną Cichopek

O tym się mówi: Władimir Putin cieszy się bezwględnym poparciem Rosjan. Tak zapewnił sobie władzę nad obywatelami