Książę Harry długo zwlekał z pokazaniem babci swojej córeczki. Młodszy syn księżnej Diany zdecydował się publicznie zdradzić, kiedy zabierze Lilibet do królowej. Co dokładnie powiedział?

Książę Harry zdradził, kiedy jego babcia pozna Lilibet

Książę Harry pojawił się ostatnio w Europie w związku z igrzyskami weteranów Invictus Games. Przy okazji wydarzenia, udzielił wielu wywiadów, w których chętnie dzielił się swoimi odczuciami i planami na przyszłość. Opowiedział między innymi o tym, że pomimo odejścia swojej mamy, wciąż czuje jej obecność.

Chciałby też, aby jego dzieci wiedziały, jaka była naprawdę ich babcia, choć oczywiście nie mówi im o wszystkiego W jednym z wywiadów wspomniał, że jego mama nie miała pod koniec życia szczególnie dobrych relacji z rodziną królewską, czego doświadcza w tej chwili również i on.

Zapytany o to, kiedy Lilibet pozna swoją prababcię odpowiedział, że nie wie, kiedy będzie to możliwe. Zaznaczył, że jest wiele problemów, a jednym z najważniejszych jest zapewnienie bezpieczeństwa jemu i jego najbliższym.

Czy Harry pojawi się na jubileuszu swojej babci?

Kilka dni temu pojawiły się doniesienia, że królowa Elżbieta II zaprosiła księcia Harry'ego z rodziną na obchody jej platynowego jubileuszu, zaplanowanego na czerwiec. Mało kto się spodziewa, że Sussexowie się pojawią, bo sam Harry przyznaje, że jeśli nie zostanie rozwiązany problem ochrony, jego obecność stać będzie pod znakiem zapytania.

Książę Hary nie ukrywa jednak, że wciąż łączy go z prababcią wyjątkowa więź. "Rozmawiamy o rzeczach, o których nie możemy rozmawiać z nikim innym" - zdradził.

Książę Harry, Elżbieta II. Źródło: Youtube BBC News
Książę Harry, Elżbieta II. Źródło: Youtube BBC News
Książę Harry, Elżbieta II. Źródło: Youtube BBC News

Myślicie, że królowa Elżbieta pozna kiedyś najmłodszą prawnuczkę?

To też może cię zainteresować: Krzysztof Jackowski zapowiada, co stanie się w pierwszych dniach maja. Czy będziemy mieli powody do radości

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: "Twarze ludzkości". Polacy i Ukraińcy wspólnie niosą pomoc Ukrainie. Wywiad z wolontariuszami Larysą Klejman i Romanem Zhuk

O tym się mówi: Niepokojące słowa szefa generalnego ONZ. Czy konflikt na ukrainie rozleje się na świat