Jak podaje portal "O2", Krzysztof Jackowski podzielił się swoimi przeczuciami dotyczącymi tego, jaka będzie nadchodząca majówka. Poznajcie szczegóły!

Krzysztof Jackowski podzielił się swoimi przeczuciami

Krzysztof Jackowksi należy do najpopularniejszych jasnowidzów w naszym kraju. Jego relacje śledzi wielu wiernych fanów, którzy są przekonani o trafności jego przepowiedni. Przepowiednie Jackowskiego dotyczą różnych rzeczy, od spraw kryminalnych, przez sprawy pogodwe, do tego, co wydarzy się w Polsce i na świecie.

Ostatnio postanowił podzielić się swoimi prognozami dotyczącymi pogody na nadchodzący maj. W rozmowie z "Super Expressem" Jackowski zapowiedział, że czeka nas wreszcie ciepło. W drugiej połowie miesiąca będzie deszczowo. Musimy spodziewać się wówczas ulewnych deszczy, który ma nam towarzyszyć mniej więcej przez tydzień.

Krzysztof Jackowski/ screen YouTube
Krzysztof Jackowski/ screen YouTube
Krzysztof Jackowski/ screen YouTube

Niestety na ciepło przyjdzie nam trochę poczekać. Wyższe temperatury mamy zdaniem Jackowskiego zobaczyć dopiero po długim majowym weekendzie. Majówka nie będzie nas rozpieszczać.

Majówka okiem meteorologów

Z prognoz meteorologów wynika, że aura na majówkę nie będzie zachęcała do grillowania i spędzania czasu na świeżym powietrzu. Ma padać deszcz. Od niedzieli do wtorku będą pojawiać się lokalne burze. Temperatura nigdzie nie przekroczy 20 stopni Celsjusza.

W najbliższym czasie pogodę nad naszym krajem będzie obszar podwyższonego ciśnienia, w którym będą chłodne masy powietrza. Oznacza to, że poranki i wieczory mogą być zimne (niewykluczone są przymrozki). W dzień termometry pokażą kilkanaście stopni, choć nigdzie temperatura nie przekroczy 20 stopni.

W niedzielę 1 maja należy niemal wszędzie spodziewać się deszczu - wyjątek stanowiła będzie północno-wschodnia część kraju. Na wschodzie możliwe lokalne burze. W poniedziałek 2 maja nie będzie padać tylko na Pomorzu. W środę opady mogą pojawić się wszędzie.

Jakie macie plany na nadchodzącą majówkę?

To też może cię zainteresować: Niepokojące słowa szefa generalnego ONZ. Czy konflikt na ukrainie rozleje się na świat

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: TVP podjęło ważną decyzję w sprawie Katarzyny Cichopek i Macieja Kurzajewskiego. O co dokładnie chodzi

O tym się mówi: "Twarze ludzkości". Polacy i Ukraińcy wspólnie niosą pomoc Ukrainie. Wywiad z wolontariuszami Larysą Klejman i Romanem Zhuk