Od jakiegoś czasu trwa proces wytoczony przez Johnny'ego Deepa jego byłej żonie Amber Heard. Rozprawy są transmitowane, a każda kolejna przynosi coraz więcej zaskakujących doniesień. Zeznania pracownicy aktora ujawniły, co działo się na rajskiej wyspie należącej do Deepa.

Co działo się na rajskiej wyspie Deepa?

Johnny Deep pozwał swoją byłą żonę Amber Heard, oskarżając ją o zniesławienie. Rozprawy są transmitowane i każda kolejna przynosi nowe, coraz bardziej zaskakujące fakty. Dużo mówi się o wyspie, którą Johnny Deep kupił w 2004 roku. Little Hall's Pond Cay, leży na Bahamach i kosztowała aktora 3,6 mln dolarów.

Wyspa jest zachwycająca. Znajduje się tu 5 bajecznych plaż z białym piaskiem, otoczonych lazurową wodą. To właśnie na wyspie odbyło się w 2015 roku wesele Amber Heard i Johnny'ego Deepa. Na ślubnym kobiercu stanęli po trzech latach związku. Z zeznań świadków wynika, że wyspa nie była wcale rajem.

Wyspa nie była rajem

Tara Roberts opiekuje się wyspą pod nieobecność aktora. Kobieta złożyła zeznania przed sądem 26 kwietnia, opowiadając ze szczegółami, co działo się na wyspie Little Hall's Pond Cay. Jej zeznania dotyczyły incydentu, jaki miał miejsce w posiadłości w 2015 roku. Deep miał pojawić się w jej biurze. Miał być zupełnie roztrzęsiony.

Zaraz po tem, w biurze miała się zjawić także Amber Heard i przepraszała go. Wrócili razem do domu. Roberts wspólnie ze współracownicą poszła za nimi. " Amber mówiła mu, że jest skończonym aktorem, że "umrze jako gruby, samotny starzec". Wtedy usłyszałyśmy, jak Johnny odpowiada: "Uderzyłaś mnie puszką" - relacjonowała Tara Roberts.

Johny Deep, Amber Heard/YouTube @Entertainment Tonight
Johny Deep, Amber Heard/YouTube @Entertainment Tonight
Johnny Deep, Amber Heard/YouTube @Entertainment Tonight

Kobieta zeznała, że u Johnny'ego Deepa zuważyła ślady zadrapań, natomiast Amber Heard ich nie miała. Roberts zaprzeczyła zeznaniom aktorki, że Deep miał ją kopać i spoliczkować w trakcie odwyku w 2014 roku.

Co sądzicie o całej sprawie?

To też może cię zainteresować: Zdjęcie Magdy Gessler zaskoczyło internautów. Nikt jej jeszcze tak szczupłej nie widział

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Światło dzienne ujrzały plany Władimira Putina. Szczególna rola ma przypaść Alinie Kabajewej. O co chodzi