Znanej kreatorki smaku, restauratorki i telewizyjnej celebrytki Magdy Gessler nikomu nie trzeba przedstawiać. Jej program “Kuchenne rewolucje”, a także członkostwo jury programu kulinarnego dają restauratorce pole do popisu w kwestii przekazywania swojej wiedzy na szeroką skalę.

Magda Gessler nie do rozpoznania na opublikowanym niedawno zdjęciu

Chociaż dania serwowane w lokalach prowadzonych pod jej skrzydłami kosztują krocie, według informacji przekazywanych przez nią w programach telewizyjnych restauratorka korzysta z produktów najwyższej jakości.

Ta niezwykle charakterystyczna postać ma ogromny wpływ na wielu widzów i na osoby, które znają osobiście.

Znakiem rozpoznawczym celebrytki są oczywiście jej blond loki, a także barwne, zwiewna i obszerne stroje.

Nic zatem dziwnego, że jedno z najnowszych zdjęć wrzuconych przez celebrytkę na instagramowy profil mocno przykuło uwagę internautów i nie umknęło także tabloidom. Fotografia powstała w 2001 roku, podczas gdy Magda Gessler rozkoszował a się zakupami w Paryżu.

Celebrytka pozuje do zdjęcia, stojąc u drzwi luksusowej galerii, oczy zasłonięte ma ciemnymi okularami przeciwsłonecznymi, a jej jasna stylizacja zdradza niezwykle szczupłą kibić. Sylwetka Magdy Gessler uwieczniona na zdjęciu sprzed lat zachwyciła komentujących internautów.

Można by stwierdzić, że ciężko jest rozpoznać na zdjęciu restauratorkę, głównie z powodu upiętych włosów, które zwykliśmy widzieć rozpuszczone i czesane wiatrem.

O tym się mówi: Emmanuel Macron spotyka się z obywatelami. Poleciały w jego stronę pomidory. Wideo stało się hitem

Zerknij: Marcin Hakiel otrzymał nagranie rozmów Katarzyny Cichopek i Macieja Kurzajewskiego. Zdradził, co na nich usłyszał