Jak podaje portal "Interia", niemieccy dziennikarze zapowiadają, że już niebawem Władimir Putin ma zamiar wdrożyć w życie plan, w którym ważną rolę ma pełnić Alina Kabajewa. O co dokładnie chodzi?

Alina Kabajewa ma mieć zadanie

W grudniu zeszłego roku Alina Kabajewa zapadła się pod ziemię. Nie pokazywała się publicznie, a cały świat zastanawiał się, czy domniemana kochanka Putina ukrywa się w specjalnym bunkrze, czy w Szwajcarii, gdzie ponoć na świat miały przyjść jej dzieci ze związku z Putinem.

Przed kilkoma dniami Alina Kabajewa pojawiła się na próbie młodzieżowego festiwalu gimnastyki artystycznej, którą sama uprawiała. Kabajewa objęła wydarzenie honorowym patronatem. Przy okazji imprezy zdecydowała się nawet zabrać głos, odnosząc się do wojny na Ukrainie i konswkwencji, jakie za sobą niesie.

Kabajewa stwierdziła, że izolacja rosyjskich sportowców może sprawić, że zawody rozgrywane w Rosji będą "lepsze i bardziej spektakularne". Mówiła o tym pozując na tle ścianki ozdobionej literą "Z", która stała się symbolem rosyjskiej agresji na Ukrainę.

Alina Kabajewa ogłosi wygraną Rosji

Niemieckie media donoszą, że Władimir Putin chce, aby to właśnie Alina Kabajewa ogłosiła zwycięstwo Rosji w wojnie z Ukrainą. Eksperci są zdania, że apogeum propagandowej akcji ogłaszania sukcesów w wojnie na Ukrainie może przypaść na obchody Dnia Zwycięstwa, obchodzonego w Rosji 9 maja.

Rosja wciąż stara się swoim obywatelom mydlić oczy, ogromnymi sukcesami, jakie odnosi w czasie walk. Dzień przed obchodami, w rosyjskiej telewiji ma zostać pokazany festiwal gimnastyczny Kabajewej.

Co sądzicie o doniesieniach niemieckich dziennikarzy?

To też może cię zainteresować: Emmanuel Macron spotyka się z obywatelami. Poleciały w jego stronę pomidory. Wideo stało się hitem

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Działacz partii Zbigniewa Ziobry zapowiada powstanie listy przejawów agresji na katolików. Podał pierwsze szczegóły

O tym się mówi: Marcin Hakiel otrzymał nagranie rozmów Katarzyny Cichopek i Macieja Kurzajewskiego. Zdradził, co na nich usłyszał