Jak przypomina portal "Jastrząb Post", jakiś czas temu Kasia Cichopek i Marcin Hakiel ogłosili swoje rozstanie. Para zdecydowała się rozejść po 17. wspólnie spędzonych latach. Marcin Hakiel nie najlepiej znosi rozstanie z żoną. Teraz podzielił się z fanami tym, co dzieje się z nim po nieprzespanej nocy. Fani tancerza nie kryją obaw.

Trudny czas dla Marcina Hakiela

Ostatnie tygodnie nie należą do najłtawiejszych dla Marcina Hakiela. Tancerz nie najlepiej znosi rozstanie z żoną. O tym, co czuje opowiedział w szczerej rozmowie z Aleksandrą Kwaśniewską. Z jego słów fani wywnioskowali, że przyczyną rozstania tancerza z Kasią Cichopek było pojawienie się w ich związku osoby trzeciej.

"Chyba najtrudniejszy moment, który w tej całej sytuacji był taki, to moja była partnerka od jakiegoś czasu prosiła już o wolność, więcej wolności, przestrzeni. Ja jej to dałem, no a pewnego dnia się okazało, że ta wolność ma imię" - wyznał Marcin Hakiel.

Jednocześnie powiedział, że nie chce publicznie "prać przysłowiowych brudów". Po tym, jak w komentarzach od fanów pojawiło się wiele nieprzychylnych komentarzy pod adresem Kasi Cichopek, tancerz prosił, aby nie obrażano jego byłej partnerki.

Marcin Hakiel musiał skorzystać z pomocy specjalisty.

Tancerz nie tylko udzielił wywiadu, ale jest także na co dzień dość aktywnym użytkownikiem mediów społecznościowych. Chętnie odpowiada tam na pytania fanów, a także dzieli się tym, jak wygląda jego codzienność, w tym chwile spędzone z dziećmi.

Ostatnio pokazał również, jak wygląda jego poranek po nieprzespanej nocy. Nie zdradzając, co było przyczyną bezsennie spędzonej nocy, przyznał, że musiał skorzystać z pomocy fizjoterapeuty, który uporał się z problemem.

Relacja Marcina Hakiela/Instagram @Marcin Hakiel
Relacja Marcina Hakiela/Instagram @Marcin Hakiel
Relacja Marcina Hakiela/Instagram @Marcin Hakiel

Relacja Marcina Hakiela/Instagram @Marcin Hakiel
Relacja Marcina Hakiela/Instagram @Marcin Hakiel
Relacja Marcina Hakiela/Instagram @Marcin Hakiel

Myślicie, że ta bezsenna noc, to wynik rozstania z Kasią Cichopek?

To też może cię zainteresować: Donald Tusk w ostrych słowach na przedsądowe wezwanie od Jarosława Kaczyńskiego. “Nie chowaj się tchórzliwie”

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: O Agacie Kornhauser-Dudzie znów jest głośno. Wszystko za sprawą jej odważnej stylizacji

O tym się mówi: Obrońcom Ukrainy brakuje podstawowych produktów. Jedyny ratunek w Darczyńcach i Wolontariuszach