Pierwsze dziecko Zofii Zborowskiej i Andrzeja Wrony jest już w domu z rodzicami. Aktorka i siatkarz pochwalili się tą cudowną wiadomością kilka miesięcy temu w mediach społecznościowych.

Zofia Zborowska opublikowała w mediach społecznościowych urocze zdjęcie

Zosia Zborowska relacjonowała przebieg swojej ciąży zupełnie inaczej niż jej koleżanki celebrytki. Choć aktorka pochwaliła się w Internecie ciążą (co prawda późno), pokazywała stan błogosławiony z nieco innej strony niż większość ciężarnych. Zosia nie żałowała słów opisujących negatywne stany, które towarzyszyły jej w ciąży. Nie starała się koloryzować i cukierkowo opowiadać o samych zaletach ciąży.

Na szczęście wszystkie dolegliwości ciążowe ustąpiły, a teraz Zosia może w końcu zaopiekować się małą Nadzią. O narodzinach córeczki para powiadomiła dopiero tydzień po porodzie.

Zofia Zborowska rozbawiła fanów do łez

Aktorka nie zdecydowała się również na pokazanie twarzy dziecka. Zosia, która ceni swoją prywatność, z pewnością zdradzi to, co uważa za stosowne.

W ostatnim czasie Zofia Zborowska opublikowała urocze zdjęcie z córeczką. Twarz dziewczynki została jednak zasłonięta…. podobizną taty! Bez wątpienia aktorka chciała zasugerować, że mała Nadzia jest niezwykle do niego podobna.

ZOBACZ, O CZYM JESZCZE PISALIŚMY W OSTATNICH DNIACH NA PORTALU „ZYCIE.NEWS”: Zenek Martyniuk zdradził prawdę na temat swojego małżeństwa z Danutą Martyniuk. "W żadnym związku nie ma tylko dobrych chwil, pojawiają się problemy"

JAK INFORMOWAŁ PORTAL „ZYCIE.NEWS”: Barbara Kurdej-Szatan opowiedziała o trudnych chwilach, jakie przeżywa jej rodzina. Aktorka zdradza: "Rafał nie chciał pokazać dzieciom, że się boi"

Z ŻYCIA ZNANYCH LUDZI INFORMOWALIŚMY NA PORTALU „ZYCIE.NEWS O: Brytyjczycy drżą z obawy o swoją królową. Elżbieta II znajduje się pod stałą obserwacją lekarzy. Z jakiego powodu. Nie jest dobrze

TO TEŻ MOŻE CIĘ ZAINTERESOWAĆ: Światło dzienne ujrzały informacje na temat rosyjskich samolotów, które naruszyły przestrzeń powietrzną Szwecji. Wyposażone były w pociski atomowe