Edyta Górniak bez cienia wątpliwości należy do najbardziej kontrowersyjnych w ostatnich miesiącach osób w polskim show – biznesie. Kobieta ponownie stanęła na piedestale popularności przede wszystkim dzięki zaskakującym i często niezrozumiałym poglądom. Sama gwiazda przez owe zachowanie straciła uznanie i autorytet w oczach tysięcy Polaków.

Kobieta jest niezwykle aktywna w mediach społecznościowych, gdzie podzieliła się informacją o zmianie miejsca zamieszkania – od jesieni 2020 roku mieszka w domku w Zakopanem.

Edyta Górniak zaskoczyła swoich fanów

Edyta Górniak była kiedyś jedną z jurorek w programie „The Voice Kids”. Skład jurorski to najważniejszy element programu.

To właśnie członkowie jury decydują w trakcie Przesłuchań w Ciemno, kto znajdzie się w kolejnym etapie, oni wraz z innymi nauczycielami szkolą później przyszły gwiazdy.

Najnowszy cover piosenkarki zrobił furorę

Piosenkarka zrezygnowała jednak z udziału w popularnym show. Teraz możemy ją zobaczyć na różnych koncertach i w mediach społecznościowych.

W ostatnim czasie Edyta Górniak opublikowała również cover pięknej nowoczesnej piosenki modlitewnej. Utwór zrobił prawdziwą furorę. Trzeba przyznać, że kobieta ma ogromny talent.

ZOBACZ, O CZYM JESZCZE PISALIŚMY W OSTATNICH DNIACH NA PORTALU „ZYCIE.NEWS”: Zenek Martyniuk zdradził prawdę na temat swojego małżeństwa z Danutą Martyniuk. "W żadnym związku nie ma tylko dobrych chwil, pojawiają się problemy"

JAK INFORMOWAŁ PORTAL „ZYCIE.NEWS”: Barbara Kurdej-Szatan opowiedziała o trudnych chwilach, jakie przeżywa jej rodzina. Aktorka zdradza: "Rafał nie chciał pokazać dzieciom, że się boi"

Z ŻYCIA ZNANYCH LUDZI INFORMOWALIŚMY NA PORTALU „ZYCIE.NEWS O: Brytyjczycy drżą z obawy o swoją królową. Elżbieta II znajduje się pod stałą obserwacją lekarzy. Z jakiego powodu. Nie jest dobrze

TO TEŻ MOŻE CIĘ ZAINTERESOWAĆ: Światło dzienne ujrzały informacje na temat rosyjskich samolotów, które naruszyły przestrzeń powietrzną Szwecji. Wyposażone były w pociski atomowe