Marina Łuczenko-Szczęsna stała się rozpoznawalna i zdobyła tysiące fanów dzięki karierze muzycznej. Teraz kobieta jest szczęśliwą żoną Wojciecha Szczęsnego. Para doczekała się synka Liama.

Marina Łuczenko – Szczęsna zdradziła sekret swojej urody

Marina Łuczenko-Szczęsna często dzieli się z fanami swoim luksusowym życiem w mediach społecznościowych. Piosenkarka jednak jeszcze nigdy nie zdecydowała się na pokazanie twarzy swojego synka, Liama.

W ostatnim czasie Marina zdradziła swoje tajniki swojej urody. To prostsze niż mogłoby się wydawać.

Prosty sposób, na który stać każdego z nas

Jak się okazuje, kluczem do zgrabnej sylwetki jest... poznanie własnego ciała. Marina Łuczenko-Szczęsna zdradziła, że nie lubi się przejadać, nie liczy kalorii ale wie po czym czuje się ciężko. Ponadto na jej talerzu nie zobaczymy mięsa. Marina bardzo rzadko je słodycze i praktycznie nie pije alkoholu i kolorowych napojów.

ZOBACZ, O CZYM JESZCZE PISALIŚMY W OSTATNICH DNIACH NA PORTALU „ZYCIE.NEWS”: Zenek Martyniuk zdradził prawdę na temat swojego małżeństwa z Danutą Martyniuk. "W żadnym związku nie ma tylko dobrych chwil, pojawiają się problemy"

JAK INFORMOWAŁ PORTAL „ZYCIE.NEWS”: Barbara Kurdej-Szatan opowiedziała o trudnych chwilach, jakie przeżywa jej rodzina. Aktorka zdradza: "Rafał nie chciał pokazać dzieciom, że się boi"

Z ŻYCIA ZNANYCH LUDZI INFORMOWALIŚMY NA PORTALU „ZYCIE.NEWS O: Brytyjczycy drżą z obawy o swoją królową. Elżbieta II znajduje się pod stałą obserwacją lekarzy. Z jakiego powodu. Nie jest dobrze

TO TEŻ MOŻE CIĘ ZAINTERESOWAĆ: Światło dzienne ujrzały informacje na temat rosyjskich samolotów, które naruszyły przestrzeń powietrzną Szwecji. Wyposażone były w pociski atomowe