Jak podaje portal "Super Express", Dagmara Kaźmierska jest jedną z najjaśniejszych gwiazd "Królowyc życia". Celebrytka skrzętnie wykorzystała swoje pięć minut i skutecznie je wydłuża. Ma rzeszę zwolenników, choć nie brakuje także osób, które uważają, że promowanie osoby z kryminalną przeszłością przez telewizję, jest ogromnym błędem. Niezależnie od emocji, jakie budzi, nie da się obok niej przejść obojętnie, tak jak obok jednego z najnowszych zdjęć Dagmary.

Dagmara Kaźmierska zachwyciła fanów

Dagmara Kaźmierska jest jedną z najbarwniejszych postaci "Królowych życia", która słynie z pełnego przepuchu i nieco kiczowatego stulu. Nie boi się mówić, co myśli i nie przebiera w słowach. Jej fani cenią jej poczucie humoru, bezkompromisowość, a także ogromny optymizm. Przeciwnicy wypominają jej kryminalną przeszłość i nie reprezentowanie sobą absolutnie niczego.

Nie da się ukryć, że celebrytka umie skutecznie przyciągać uwagę i sprawić, że nie przestaje o niej być głośno. Ostatnio Dagmara Kaźmierska często wylatuje do Egiptu, który jest jej miejscem na ziemi. Właśnie tam spędzała Święta Wielkanocne ze swoim jedynym synem i jego partnerką.

Oczywiście Dagmara Kaźmierska nie omieszkała relecjonować pobytu w mediach społecznościowych. Na jednym ze zdjęć możemy zobaczyć, jak celebrytka pręży się na jachcie. Uwagę wszystkich przykuły jej długie nogi i szczupłą sylwetkę. Fani nie kryją zachwytu.

"Jaka chuda szprotka. I te nooogi. Pięknie" - napisała jedna z internautek. "Wyglądasz cudownie patrząc na Ciebie chce się żyć" - dodał ktoś inny.

A jak wam podoba się Dagmara Kaźmierska w takim wydaniu?

To też może cię zainteresować: Polski rząd zaplanował kampanię bilbordową dotyczącą sytuacji na Ukrainie. Skierowana jest do Niemców

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Dominika Kulczyk jest liderką listy najbogatszych Polek. Jakim majątkiem dysponuje

O tym się mówi: Krzysztof Jackowski pełen niepokoju podzielił się swoimi wizjami. Przyszłość naszego kraju nie maluje się w szczególnie jasnych barwach