Jak przypomina portal "Super Express", Krzysztof Jackowski jest jednym z najpopularniejszych jasnowidzów w naszym kraju. Profeta dzieli się swoimi przeczuciami ze swoimi zwolennikami za pośrednictwem kanału YouTube. Poruszył temat podziału Polski na trzy części i konieczności uciekania z własnych domów.

Krzysztof Jackowski mówi o przyszłości Polski

Krzysztof Jackowski w jednej ze swoich audycji przypomniał, że jakiś czas temu zapowiadał, że przed wybuchem wielkiej wojny, ludzie będą bali się oddychać. Jego zdaniem wypełnieniem jego słów była pandemia koronawirusa. Przypomniał, że tuż po tym, jak zaczęto "odwoływać" epidemię koronawirusa, wybuchła wojna na Ukrainie.

Dodał, że po rosyjskim ataku na Ukrainę, powiedział swojej córce, że "ludzie będą z Polski uciekać, kieruj się na Rumunię i Bułgarię". Zobaczył również, że nasz kraj ma zostać podzielony na trzy części, a obóz rządowy zdecyduje się zrzucić z siebie odpowiedzialność za władzę. Przyznał, że rząd nadal rządzi.

Krzysztof Jackowski/ screen YouTube
Krzysztof Jackowski/ screen YouTube
Krzysztof Jackowski/ screen YouTube

Jasnowidz z Człuchowa dodał, że wiele rzeczy "mu nie pasuje" w obecnej sytuacji. "Nie mam takiego poczucia, żeby miało się w Polsce wydarzyć coś takiego, że mielibyśmy natychmiast stąd uciekać" - stwierdził.

Dziwna sytuacja

Krzysztof Jackowski zwrócił uwagę, że na przestrzeni ostatnich dwóch lat, wokół nas dzieje się bardzo wiele dziwnych rzeczy. "Nonsens goni nonsens" - dodał. Niestety perspektywa najbliższych miesięcy, a może nawet lat, nie maluje się w zbyt jasnych barwach. Wszystko w związku z kryzysem, jaki już obserwujemy.

Krzysztof Jackowski. Źródło: youtube.com
Krzysztof Jackowski. Źródło: youtube.com
Krzysztof Jackowski. Źródło: youtube.com

"(...) nic nie zapowiada na to, miało się naprawiać. Idzie to wręcz w gorszą stronę" - stwierdził Krzysztof Jackowski.

Co sądzicie o zapowiedziach Krzysztofa Jackowskiego?

To też może cię zainteresować: Astrolodzy nie mają wątpliwości, te trzy znaki zodiaku, dla których życie przygotowało ciernistą ścieżkę

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Gerhard Schroeder odwiedził Władimira Putina. Zdradził kulisy rozmowy, jaką odbyli. Czy jest szansa na zakończenie konfliktu na Ukrainy

O tym się mówi: Dyrektor Centralnej Komisji Egzaminacyjnej wydał ważny komunikat dotyczący matur. Wprowadzono nowe wytyczne