Joanna Moro już nie raz zaskoczyła swoich fanów odważnymi fotografiami. Jej najnowsze zdjęcie zrobiło ogromną furorę. Aktorka pozuje na nim... nago! Jej piersi zasłania bukiet tulipanów.

Odważne zdjęcie Joanny Moro zrobiło furorę w sieci.

Joanna Moro dodała na swojego Instagrama zdjęcie z okazji Dnia Ziemi. Aktorka pozuje na nim nago, a intymne części jej ciała zasłaniają tulipany. Trzeba przyznać, że po trzeciej ciąży aktorka szybko wróciła do formy i zachwyca swoją nienaganną figurą.

Joanna Moro wykorzystała zainteresowanie internautów i zaapelowała w ważnej sprawie. Aktorka zachęciła do tego, byśmy dbali o naszą planetę. Warto czasem się zatrzymać i zwrócić uwagę na piękno jakie nas otacza.

Aktorka wygłosiła ważny apel

Nie niszczmy, nie zaśmiecajmy - to jest nasz dom

- napisała Joanna Moro.

Trudno się nie zgodzić z Joanną Moro. Natura jest ważną częścią naszego życia. Dbajmy o nią nie tylko od święta.

ZOBACZ, O CZYM JESZCZE PISALIŚMY W OSTATNICH DNIACH NA PORTALU „ZYCIE.NEWS”: Zenek Martyniuk zdradził prawdę na temat swojego małżeństwa z Danutą Martyniuk. "W żadnym związku nie ma tylko dobrych chwil, pojawiają się problemy"

JAK INFORMOWAŁ PORTAL „ZYCIE.NEWS”: Barbara Kurdej-Szatan opowiedziała o trudnych chwilach, jakie przeżywa jej rodzina. Aktorka zdradza: "Rafał nie chciał pokazać dzieciom, że się boi"

Z ŻYCIA ZNANYCH LUDZI INFORMOWALIŚMY NA PORTALU „ZYCIE.NEWS O: Brytyjczycy drżą z obawy o swoją królową. Elżbieta II znajduje się pod stałą obserwacją lekarzy. Z jakiego powodu. Nie jest dobrze

TO TEŻ MOŻE CIĘ ZAINTERESOWAĆ: Światło dzienne ujrzały informacje na temat rosyjskich samolotów, które naruszyły przestrzeń powietrzną Szwecji. Wyposażone były w pociski atomowe