Agata Młynarska to znana i ceniona dziennikarka. Agata Młynarska od dawna nie jest okazem zdrowia, z czym się absolutnie nie kryje. Od lat mówi wprost, że zmaga się z objawami astmy.

Przełom w życiu Agaty Młynarskiej

Niestety wszelakie metody leczenia nie pomogły dziennikarce całkowicie wyleczyć objawów choroby. W końcu Agata Młynarska trafiła na specjalistów, którzy polecili jej terapię biologiczną. Dziennikarka bez wahania zdecydowała się na innowacyjne leczenie.

Okazuje się, że terapia biologiczna była strzałem w dziesiątkę. Agacie Młynarskiej udało się całkowicie wyleczyć chorobę i dzisiaj jest okazem zdrowia.

Kobieta zwalczyła uciążliwą chorobę

Efekty leczenia biologicznego astmy są spektakularne! Spirometria wzorowa, zero duszności i kaszlu

- pochwaliła się zadowolona Agata Młynarska.

Ponadto lek, który pomógł Agacie Młynarskiej pokonać astmę jest refundowany. Agata Młynarska zaatakowała polską służbę zdrowia. Jak widać, każda osoba zmagająca się z astmą może pokonać tą uciążliwą chorobę pod okiem specjalistów.

ZOBACZ, O CZYM JESZCZE PISALIŚMY W OSTATNICH DNIACH NA PORTALU „ZYCIE.NEWS”: Zenek Martyniuk zdradził prawdę na temat swojego małżeństwa z Danutą Martyniuk. "W żadnym związku nie ma tylko dobrych chwil, pojawiają się problemy"

JAK INFORMOWAŁ PORTAL „ZYCIE.NEWS”: Barbara Kurdej-Szatan opowiedziała o trudnych chwilach, jakie przeżywa jej rodzina. Aktorka zdradza: "Rafał nie chciał pokazać dzieciom, że się boi"

Z ŻYCIA ZNANYCH LUDZI INFORMOWALIŚMY NA PORTALU „ZYCIE.NEWS O: Brytyjczycy drżą z obawy o swoją królową. Elżbieta II znajduje się pod stałą obserwacją lekarzy. Z jakiego powodu. Nie jest dobrze

TO TEŻ MOŻE CIĘ ZAINTERESOWAĆ: Światło dzienne ujrzały informacje na temat rosyjskich samolotów, które naruszyły przestrzeń powietrzną Szwecji. Wyposażone były w pociski atomowe