Marcin Hakiel i Kasia Cichopek byli parą ponad 17 lat. Niestety z biegiem czasu ich uczucie się wypaliło i małżeństwo nie potrafiło się ze sobą dogadać.

Marcin Hakiel opowiedział o swojej relacji z dziećmi

Kilka tygodni temu Kasia Cichopek i Marcin Hakiel poinformowali opinie publiczną, że zdecydowali się na rozwód. Dzieci pary - Helenka i Adam, będą spędzać jeden tydzień z tatą, a drugi z mamą. Na pewno na dłuższą metę będzie to dla nich męczące.

Kasia Cichopek i Marcin Hakiel robią jednak wszystko by dzieci nie odczuły rozwodu. Helenka i Adam mogą liczyć na swoich rodziców.

Pociechy tancerza i Kasi Cichopek mogą liczyć na swoich rodziców

W ostatnim czasie dzieci przebywały u Marcina Hakiela. Mężczyzna pochwalił się rodzinną fotografią w mediach społecznościowych. Marcin Hakiel musiał nawet pomóc swojej córce w przebraniu do szkoły. Helenka miała wcielić się w Marilyn Monroe. Nie wiadomo jednak, jak Marcin Hakiel wykonał to zadanie.

ZOBACZ, O CZYM JESZCZE PISALIŚMY W OSTATNICH DNIACH NA PORTALU „ZYCIE.NEWS”: Zenek Martyniuk zdradził prawdę na temat swojego małżeństwa z Danutą Martyniuk. "W żadnym związku nie ma tylko dobrych chwil, pojawiają się problemy"

JAK INFORMOWAŁ PORTAL „ZYCIE.NEWS”: Barbara Kurdej-Szatan opowiedziała o trudnych chwilach, jakie przeżywa jej rodzina. Aktorka zdradza: "Rafał nie chciał pokazać dzieciom, że się boi"

Z ŻYCIA ZNANYCH LUDZI INFORMOWALIŚMY NA PORTALU „ZYCIE.NEWS O: Brytyjczycy drżą z obawy o swoją królową. Elżbieta II znajduje się pod stałą obserwacją lekarzy. Z jakiego powodu. Nie jest dobrze

TO TEŻ MOŻE CIĘ ZAINTERESOWAĆ: Światło dzienne ujrzały informacje na temat rosyjskich samolotów, które naruszyły przestrzeń powietrzną Szwecji. Wyposażone były w pociski atomowe