Jak przypomina portal "O2", Magda Gessler i jej "Kuchenne rewolucje" goszczą na antenie TVN od wielu lat. Widzowie wciąż chętnie oglądają program, w którym restauratorka stara się pomóc właścicielom lokali gastronomicznych odnieść sukces. Jedna z metamoroz niespecjalnie spodobała się widzom programu. Gessler musiała się zmierzyć z ostrą krytyką.

Na antenie od lat

Magdy Gessler nikomu nie trzeba przedstawiać. Od lat jest prowadzącą program "Kuchenne rewolucje", który wciż gromadzi przed telewizorami miliony widzów. W każdym odcinku możemy zobaczyć, jak restauratorka zmienia lokal gastronomiczny, którego właściciele proszą ją o pomoc.

Gessler zmienia nie tylko menu, ale bardzo często także nazwę lokalu i jego wnętrze. Większość metamorfoz widzowie oceniają pozytywnie, choć zdarzają się i takie, które budzą zdecydowanie mniej pozytywne emocje. Z ostrą krytyką spotkała się zmiana zaproponowana przez "kuchenną rewolucjonistkę" w jednym z lubuskich lokali.

Opublikowane w mediach społecznościowych zdjęcie lokalu w Krzeszycach, wywołało w sieci prawdziwą burzę. W ostatnim odcinku mogliśmy zobaczyć przemianę "Pizzeri DaviOli" w "Bar Pan Wurst".

Oryginalnie w pizzeri dominował kolor biały, po zmianie dominowały w nim znacznie intensywniejsze barwy - czerwień i żółć. Użytkownicy mediów społecznościowych głosowali, który wystrój bardziej im się podoba. Okazało się, że pięć razy więcej osób zagłosowało na wystrój, jaki lokal miał przed zmianą.

" W wersji "po" jest za dużo wszystkiego, bardziej kojarzy mi się ze świetlicą dla seniora" - napisała jedna z komentujących osób. "Ja wolałam "przed", wystarczyło tylko drobne dodatki na stoły i krzesła, może więcej roślin i obrazów, czasem taka zbyt szalona zmiana jest... niepotrzebna" - dodał ktoś inny.

A która wersja wystroju lokalu podoba się bardziej wam?

To też może cię zainteresować: Zdjęcia ciężarnej Rihanny z wyprawy na Barbados obiegły media. Nic na nich nie wskazywało na to, że sprawy przybiorą taki obrót

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Domonika Tajner pochwaliła się nowym ukochanym. Wiadomo kim jest wybranek

O tym się mówi: Agata Kornhauser-Duda odwiedziła ukraińskie dzieci, które znalazły schronienie w Polsce. Zdjęcia poruszają