Jak przypomina portal "Pudelek", spodziewająca się dziecka Rihanna jeszcze kilka dni temu plażowała wspólnie ze swoim partnerem na Barbados. Sieć obiegły zdjęcia, które zostały wykonane niedługo przed tym, jak Rocky trafił do aresztu. Nic nie wskazywało na to, że sprawy przybiorą taki obrót.

Rihana ma za sobą trudny czas

Ostatnich dni Rihanna nie może zaliczyć ani do spokojnych, ani do szczególnie udanych. Ciężarna gwiazda musiała zmierzyć się z plotkami o rozpadzie jej związku i niewierności partnera. Jakby tego było mało ASAP Rocky trafił do aresztu.

Rihana i ASAP Rocky/YouTube @Chrissie
Rihana i ASAP Rocky/YouTube @Chrissie
Rihana i ASAP Rocky/YouTube @Chrissie

Do zatrzymania rapera miało dojść na lotnisku w Los Angeles. Aresztowanie miało mieć związek z rzekomym udziałem Rocky'ego w strzelaninie. Wolność okazała się go słono kosztować. Raper musiał wpłacić kaucję, która w przeliczeniu na złotówki wyniosła 2,3 miliony zł.

Beztroski wyjazd

Choć wiele miejsca w mediach poświęca się zatrzymaniu ASAP Rocky'ego przez policję, od czasu do czasu pojawiają się relacje z jego wyprawy z Rihanną na Barbados. Na zdjęciach widać, jak para cieszy się beztroskim czasem na jednej z plaż w Bridgetown.

Na zdjęciach widać piosenkarkę ze sporym ciążowym brzuszkiem, którego artystka wcale nie zamierzała zasłaniać. Miała na sobie bikini i połyskującej cekinami niezwykle krótkiej spódniczce. Przyszła mama bez obaw brodziła w wodzie.

Jej partner także zdecydował się wejść do wody. Na tym się nie skończyło, podziwiał również widoki za sprawą przyniesionej ze sobą lornetki. ASAP nie zdecydwał się odsłonić, jak Rihanna - miał na sobie bluzę i założony na głowę kaptur.

Jak podoba się wam Rihanna w plażowym wydaniu?

To też może cię zainteresować: Agata Kornhauser-Duda odwiedziła ukraińskie dzieci, które znalazły schronienie w Polsce. Zdjęcia poruszają

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Aleksander Sikora i Izabella Krzan postanowili pochwalić się swoją wiedzą. Jak sobie poradzili z przygotowanymi pytaniami

O tym się mówi: Christiano Ronaldo pokazał światu nowonarodzoną córeczkę. "Nadszedł czas, aby być wdzięcznym za życie, które przywitaliśmy na tym świecie"