Jak przypomina portal "Super Express", Dominika Tajner była czwartą żoną Michała Wiśniewskiego. Po rozwodzie niezbyt długo narzekała na samotność i choć to już trzeci partner Tajner od rozstania z liderem Ich Troje, to ma nadzieje, że tym razem to coś na dłużej.

Dominika Tajner nie narzeka na samotność

Po rozwodzie z Michałem Wiśniewskim Dominika Tajner dość szybko znalazła nowego partnera. Był nim 60-letni biznesmen z Cypru. Ich relacja wywołała sporo kontrowersji, głównie ze względu na dzielącą ich różnicę wieku. Dominika się tym jednak nie przejmowała. Niestety relacja dość szybko przeszła do przeszłości.

I tym razem samotność Dominiki Tajner nie trwała zbyt długo. W wywiadach przekonywała, że łączy ich silne uczucie. Jednak w lutym tego roku przyznała, że choć Adam jest jej bratnią duszą, to ma świadomość, że ich uczucie może nie przetrwać próby. I tak też się stało. Ich relacja to już przeszłość.

Teraz Dominika Tajner próbuje znaleźć szczęście u boku legendarnego boksera, Mariusza Wacha, który jest znany pod pseudonimem "Wiking". Portal "Plotek" donosi, że tą dwójkę połączyło gorące uczucie. Była żona Michała Wiśniewskiego w rozmowie z "Na Żywo" stwierdziła, że to może być ten jedyny, z którym będzie do grobowej deski.

Mariusz Wach/YouTube @FightsportPL
Mariusz Wach/YouTube @FightsportPL
Mariusz Wach/YouTube @FightsportPL

"Ale nie chcę o nim za dużo opowiadać. Do niedawna zbyt otwarcie mówiłam o swoich uczuciach, teraz postanowiłam zachować więcej dla siebie. Zdradzę tylko, że jest bokserem, z którym czuję się bardzo szczęśliwa" - dodała Dominika Tajner.

Myślicie, że tym razem Dominice Tajner udało się znaleźć miłość do końca życia?

To też może cię zainteresować: Alan Andersz zdobył się na szczere wyznanie dotyczące swojej relacji z Antkiem Królikowskim. "To on z tym musi żyć, a nie ja". O co chodzi

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Aleksander Sikora i Izabella Krzan postanowili pochwalić się swoją wiedzą. Jak sobie poradzili z przygotowanymi pytaniami

O tym się mówi: Marcin Hakiel zdobył się na szczere wyznanie. Czy zdradził powody rozstania z Kasią Cichopek