Nie ulega wątpliwości, że znani celebryci z twardo ugruntowaną pozycją w świecie show-biznesu mają niemal nieograniczone możliwości zarabiania dużych pieniędzy nie tylko na swej działalności branżowej, lecz w każdej innej, o której cenny jest ich wizerunek.

Katarzyna Cichopek kasuje 2800 złotych za dzień zdjęciowy serialu

W zagraniu w reklamie może się sprawdzić równie dobrze sportowiec, muzyk, popularny polityk, czy doświadczony aktor. W zależności od tego, w jakiej branży działa celebryta, a także na ile jest skłonny się zgodzić, może on ograniczyć swoje zarobki jedynie do działalności zgodnej ze swoją profesją, jednak ma również możliwość wykorzystania swojego wizerunku w celach zarobkowych zupełnie innym obszarze działalności show-biznesowej.

Współczesny rozwój Technologiczny i rozwijające się Trendy promocyjne z wykorzystaniem internetu dają ogromną możliwość zarabiania na życie bez wychodzenia z domu.

Dobrze o tym wiedzą na przykład twórcy kontynentów tematycznych umieszczanych na różnych platformach społecznościowych, jak YouTube Czy Instagram. W przypadku osób rozpoznawalnych i sławnych przekłucie dużych zasięgów w internecie w pieniądze jest bardzo proste.

Jak ustalił Super Express, Katarzyna Cichopek na aktualnej ilości dni zdjęciowych na planie serialu “M jak miłość”, na reklamach publikowanych na Instagramie, czy prowadzeniu własnej działalności jest w stanie zarobić około 100 000 złotych miesięcznie. Należy przypomnieć, że sporo aktorka zyskała, przyjmując pracę prowadzącej program śniadaniowy w Telewizji Polskiej.

Gadatliwy informator z TVP wszystko ujawnił dziennikarzom - Kasia przeżywa teraz ponownie swój czas. W "M jak miłość" ma więcej dni zdjęciowych: od pięciu do siedmiu dni na stałe, a czasami nawet dziesięć, więc zarabia 14-28 tysięcy złotych za serial. Honorarium za dzień zdjęciowy to 2800 zł. Do tego 30 tysięcy złotych w "Pytaniu na śniadanie" i od 20 do 40 tysięcy na Instagramie. Prowadzi też firmę biżuteryjną pod własną marką. Radzi sobie więc bardzo dobrze po rozwodzie. Jest niezależna finansowo, może często wyjeżdżać na wakacje z dziećmi - wygadał się pracownik TVP.

O tym się mówi: Ivan Komarenko opuścił Rosję. W tropikach zdobył nowego przyjaciela. O kogo chodzi

Zerknij tutaj: Duchowny na mszy świętej odtworzył ukraiński marsz patriotyczny. Jest oficjalne oświadczenie w tej sprawie