W czwartkowym wydaniu wiadomości prowadząca Danuta Holecka kolejny raz pokazała, że kilkoma małymi detalami dołączonymi do stroju można niezwykle wyraźnie zademonstrować wszystko to, co w opisie werbalnym zabrałoby kilka długich zdań.

Kombinacja kolorów stylizacji Danuty Holeckiej zaskakuje i zachwyca

Dziennikarka nie pierwszy raz wyraziła na antenie swoją solidarność z tymi, którzy aktualnie potrzebowali wsparcia i motywacji. Stylizacja gwiazdy TVP podczas piłkarskich zmagań naszej reprezentacji nie pozostawiła złudzeń o tym, że dziennikarka kibicuje biało-czerwonym. Jej czwartkowa stylizacja jednak demonstruje bardziej złożony obraz tego, co czuje wielu Polaków.

Chodzi oczywiście o zastosowane przez prowadzącą wiadomości barwy narodowe, jakie można było dostrzec na garderobie Danuty Holeckiej. Niedługo po najeździe Rosji na Ukrainę Polskę zalały wszelkie symbole solidarności z Ukrainą, która przeżywa niewyobrażalną udrękę kolejne już tygodnie.

Zarówno w mediach głównego nurtu, jak i w internecie i mediach społecznościowych pojawiło się całe mnóstwo ukraińskich barw narodowych, a w telewizji wciąż możemy zobaczyć aktualne informacje dotyczące sytuacji na terenie Ukrainy, a także wszystkiego, co jest z nią związane.

Danuta Holecka jednak nie zapomniała o swojej polskości w wyrażaniu solidarności z Ukrainą, gdyż poza dopinką w barwach narodowych Ukrainy umieszczoną na bluzce, gwiazda zaprezentowała się w stroju z wycięciem na dekolcie w barwach biało-czerwonych. Jest to piękny gest pokazujący akceptację gości uciekających przed wojną połączonej z pamięcią o własnej narodowości. Strój dziennikarki nie umknął uwadze tabloidów, a "JastrzabPost" opublikował galerię zdjęć.

O tym się mówi: Patryk Jaki miażdży lewicę w Parlamencie Europejskim. Poszło o hipokryzję względem uchodźców

Zerknij: Obrońcy Ukrainy pilnie potrzebują wsparcia. Trwa walka z czasem i wielka zbiórka najpotrzebniejszych rzeczy dla żołnierzy