Jak podaje portal "Pomponik", Agnieszka Chylińska szykowała się do tego od dłuższego czasu. Wspólnie z mężem wyruszają do Stanów Zjednoczonych. Jak długo będą przebywali za oceanem?

Agnieszka Chylińska ma powody do świętowania

Agnieszka Chylińska w ciągu ostatnich miesięcy, wspólnie ze swoimi fanami świętowała 25-lecie swojej działalności artystycznej. Wyruszyła w specjalną trasą koncertową, a na jej fanów czekała wyjątkowa gratka - piosenkarka wykonywała także utwory z czasu swoich występów w zespole O.N.A.

Po intensywnej pracy, Agnieszka Chylińska zasłużyła na trochę oddechu. Wspólnie z mężem postanowili wyjechać na jakiś czas za granicę, a konkretnie do Stanów Zjednoczonych. Nie jest to przypadkowy kierunek. To właśnie w USA mieszka na co dzień brat piosenkarki Wawrzyniec Chyliński.

Także brat piosenkarki zwiazany jest z muzyką. Jest perkusistą w metalowej grupie "Against The Plagues". To właśnie on zaszczepił w Agnieszce miłość do nieco cięższych brzmień. Chylińska nie raz przyznawała, że brat bardzo jej imponował i miał na nią ogromny wpływ, nie tylko w aspekcie muzycznym.

Wawrzyniec Chyliński był tym, który prosto z mostu mówił siostrze, co myśli. Kiedy ukazał się jej pierwszy solowy album, miała od niego usłyszeć: "Co ci się stało, to jest straszne". Jak w każdej rodzinie, tak i w ich przypadku dochodziło do kłótni. Agnieszka Chylińska miała mu w ich trakcie wykrzyczeć, żeby " żeby przestał dawać mi jakieś punkty za to, że jestem wedle jego obrazu i upodobań".

Teraz relacje rodzeństwa są już dobre. To właśnie na słonecznej Florydzie, gdzie mieszka jej brat, Chylińska spędzi trochę czasu. Będzie to okazja nie tylko do spędzenia czasu z bratem i jego rodziną, ale także z ukochanym mężem Markiem.

Wiedzieliście, że tak układały się relacje Agnieszki Chylińskiej i jej brata?

To też może cię zainteresować: Była wokalistka Ich Troje przerwała milczenie. Justyna Majkowska opowiedziała, dlaczego zdecydowała się odejść ze zespołu

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Rosyjski minister obrony Siergiej Szojgu zameldował zdobycie Mariupola, czego Ukraina nie komentuje. Putin wydał kolejny okrutny rozkaz

O tym się mówi: Królowa Elżbieta II obchodzi 96. urodziny. Jak monarchinii uczciła ten wyjątkowy dzień