Była głowa państwa polskiego Lech Wałęsa od wielu lat wspomina dawne czasy jego aktywności politycznej w okresie PRL i w czasach jego młodości. Wciąż powraca do tamtych wydarzeń, opowiada swoją wersję tego, co już dawno ustalił IPN.

Jak mieszka była para prezydencka?

Polityk nie potrafi się pogodzić z faktem, że pewne informacje, dokumenty i podpisy ujrzały światło dzienne i nie ma już odwrotu. Jego publikacje na mediach społecznościowych dotyczą jego politycznej aktywności, wyjazdów, wszelkich spotkań i wywiadów, a także stanu jego zdrowia.

Przy okazji transmisji na żywo, publikowanych filmów lub zdjęć możemy zwrócić uwagę na wnętrze i tło widziane w pomieszczeniu, w którym powstaje materiał Lecha Wałęsy. Możemy ocenić warunki mieszkaniowe byłej pary prezydenckiej, co uczynił Super Express w swojej galerii zdjęć.

Jak się okazuje, przestrzenie otaczające byłą parę prezydencką są dość spore i dają poczucie swobody, jednak duch dawnych czasów osiadł na murach. Eleganckie i zdobione meble i dodatki stanowią idealną całość wraz z neutralnymi, spokojnymi kolorami ścian sufitów i podłóg.

Wszędzie panuje bardzo jasna aura dzięki dość sporym oknom i tradycyjnym firankom, które już coraz rzadziej pojawiają się w polskich, nowoczesnych domach.

Ewidentnie widać połączenie dawnych bibelotów będących rodzinnym dorobkiem z nowoczesnością innych elementów wykonanych w podobnym stylu. Budynek, w którym mieszka była para prezydencka schowany jest za wysokim betonowym murem, który jednak nie był w stanie ukryć budynku sporych rozmiarów. Ogólnie rzecz ujmując, można powiedzieć, że pani Danuta Wałęsa wykonała kawał dobrej roboty, dbając o rodzinne pielesze.

O tym się mówi: Duchowny na mszy świętej odtworzył ukraiński marsz patriotyczny. Jest oficjalne oświadczenie w tej sprawie

Zerknij: Była premier Ukrainy nie ma wątpliwości, co do planów Władimira Putina. "Ukraina to dopiero początek"