Jak przypomina portal "Pomponik", Dorota Gardias jakiś czas temu wykryła w swojej piersi guzki. Wspólnie z lekarzem zdecydowali o ich usunięciu. Na szczęście dla prezenterki skończyło się tylko na tym, bo zmiany okazały się łagodne. Niestety znów prezenterka skarży się problemy ze zdrowiem. Co jej dolega?

Dorota Gardias znów mierzy się z problemami zdrowotnymi

Dorota Gardias nie narzeka na brak zajęć. Ostatnio mieliśmy okazję przekonać się, jak świetnym głosem dysponuje prezenterka. Wszystko dzięki udziałowi pogodynki w programie "Mask Singer". Okazuje się, że to nie koniec przygody Doroty Gardias ze sceną muzyczną.

Jednak po raz kolejny na przeszkodzie, stanął prezenterce stan zdrowia. W ubiegłym roku Dorota Gardias przeszła operację usunięcia guzka w piersi. Na szczęście skończyło się tylko na zabiegu, bez konieczności wdrażania chemio- czy radioterapii.

Niestety Dorota Gardias nie może spać spokojnie. Przyznała, że w ostatnim czasie ma poważne problemy z wagą. W rozmowie z "Plejadą" zdradziła, że choć je dwa razy więcej, "cały czas chudnie i nie może sobie z tym poradzić". Nieco żartobliwie powiedziała, że będzie musiała przerzucić się z kiełbasy na słodycze.

Zaznaczyła, że bardzo ją to martwi i stara się ustalić przyczyny takiego stanu rzeczy. "Mam nadzieję, że to tylko taki moment i to nic poważnego" - dodała. Zapewniła, że mimo wszystko udaje jej się zachować optymizm, który "udało jej się wypracować na drodze samorozwoju". Dodała, że jest bardzo szczęśliwym człowiekiem, choć czasem zdarzają się jej gorsze chwile, jak to w życiu.

Myślicie, że Dorocie Gardias uda się uporać z problemem spadającej wagi?

To też może cię zainteresować: Drożyzna w sklepach wpłynie na wysokość przyszłorocznej emerytury. Wskaźnik waloryzacji może osiągnąć ponad 13 procent

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Marianna Dufek zdecydowała się pozbyć pamiątki po Kamilu Durczoku. Zaskakujące na co wydała otrzymane za nią pieniądze

O tym się mówi: Rosyjskie kłamstwa i propaganda zbierają swoje żniwo. To nagranie rozwiewa wszelkie wątpliwości