Córka byłego premiera Polski Donalda Tuska Katarzyna Tusk, już od dawna prężnie działa w mediach społecznościowych chwaląc się swoimi sukcesami zawodowymi.

Katarzyna Tusk pokazała piękne zdjęcia i filmy w atmosferze wielkanocnej

Jej profile pełne są niesamowitych fotografii pokazujących niebanalne aranżacje wnętrz, niezwykłe dodatki i dekoracje dedykowane, sezonowe i związane ze świętami Bożego Narodzenia i wielkanocnymi.

Celebrytka prowadzi także blog będącego bogatą księgą zawierającą szereg inspiracji dotyczących dekorowania wnętrz, a także stylizacji i mody.

Jej marka proponująca modę odnosi coraz większe sukcesy, co widać na jej blogu. Katarzyna Tusk jest małżonką Stanisława Cudnego, a także szczęśliwą mamą dwóch córeczek.

Liliana ma już 3 lat a, długie blond włoski i cudną kilkumiesięczną siostrzyczkę, której imię być może poznamy później.

Na Instagramie pojawiły się bardzo ciekawe fotografie na profilu Katarzyny, na których widać jej córeczki wystylizowane z okazji świąt Wielkiej Nocy.

Te obrazki robią wrażenie nie tylko ze względu na dekoracje, ale także na śliczne ubranka dziewczynek - […] Doceniajcie każdą uśmiechniętą buzię, którą spotykacie – to znak, że ludzie wokół Was są bezpieczni i szczęśliwi. Doceniajcie każdy wieczór w Waszych domach – to znak, że macie swoje miejsce na świecie. Doceniajcie każdy poranek, który przynosi nowy dzień – to znak, że świat staje przed nami otworem. Doceniajcie każdą łzę, która spływa po policzku – to znak, że żyjemy, a nasze serca nie są z kamienia. Wszystkiego najlepszego z okazji Świąt. […] 🥚🐣 Po więcej świątecznych kadrów zapraszam na blog 🐓 - napisała w opisie do zdjęcia ze starszą córeczką.

O tym się mówi: Nie wszyscy są zobowiązani iść do wojska. Przy jakich warunkach medycznych tego robić nie trzeba

Zerknij: Plany Małgorzaty Rozenek - Majdan legły w gruzach. Rodzina gwiazdy musi spędzić Wielkanoc w zupełnie inny sposób