Małgorzata Rozenek-Majdan jest znaną i cenioną prezenterką telewizyjną. Widzowie mogli ją oglądać w roli prowadzącej program "Perfekcyjna pani domu" czy jako jurorkę w "Projekcie Lady".

Plany Małgorzaty Rozenek - Majdan legły w gruzach

Kobieta była związana z Jackiem Rozenkiem, z którym ma dwóch synów. Obecnie Małgosia Rozenek-Majdan jest w związku małżeńskim z Radosławem Majdanem.

Od lat tworzą oni zgraną parę. Jakiś czas temu powitali nawet na świecie swoje pierwsze wspólne dziecko - syna Henryka.

Małgorzata Rozenek-Majdan uwielbia podróżować ze swoją rodziną. Do Meksyku zabrali nawet ukochaną nianię Henryka. Dzięki temu Małgosia i Radosław mieli równ Rodzina gwiazdy musi spędzić Wielkanoc w zupełnie inny sposób ież czas dla siebie.

Rodzina gwiazdy musi spędzić Wielkanoc w zupełnie inny sposób

Fani przypuszczali, że Majdanowie Wielkanoc również spędzą w jakimś ciepłym kraju. Plany Małgosi Rozenek - Majdan i jej rodziny były jednak zupełnie inne. Chcieli oni spędzić Wielkanoc z rodzicami prezenterki.

Niestety ich plany legły w gruzach. Starszych synów Małgosi Rozenek-Majdan dopadło przeziębienie, a teraz wirus zaatakował nawet małego Henryka.

Miejmy nadzieję, że malec i jego starsi bracia niebawem wrócą do pełni zdrowia. Tymczasem Małgosia Rozenek-Majdan i jej rodzina muszą spędzić święta samotnie we własnym domu.

ZOBACZ, O CZYM JESZCZE PISALIŚMY W OSTATNICH DNIACH NA PORTALU „ZYCIE.NEWS”: Zenek Martyniuk zdradził prawdę na temat swojego małżeństwa z Danutą Martyniuk. "W żadnym związku nie ma tylko dobrych chwil, pojawiają się problemy"

JAK INFORMOWAŁ PORTAL „ZYCIE.NEWS”: Barbara Kurdej-Szatan opowiedziała o trudnych chwilach, jakie przeżywa jej rodzina. Aktorka zdradza: "Rafał nie chciał pokazać dzieciom, że się boi"

Z ŻYCIA ZNANYCH LUDZI INFORMOWALIŚMY NA PORTALU „ZYCIE.NEWS O: Brytyjczycy drżą z obawy o swoją królową. Elżbieta II znajduje się pod stałą obserwacją lekarzy. Z jakiego powodu. Nie jest dobrze

TO TEŻ MOŻE CIĘ ZAINTERESOWAĆ: Światło dzienne ujrzały informacje na temat rosyjskich samolotów, które naruszyły przestrzeń powietrzną Szwecji. Wyposażone były w pociski atomowe