Przygody uczestników i uczestniczek oglądane są z zapartym tchem i wyczekiwane z wypiekami na twarzy. Miłosne perypetie, z jakimi borykają się uczestnicy show, bardzo często zawierają w sobie niezwykłe zwroty akcji i potrafią mocno zaskoczyć.

Spora afera w programie "Rolnik szuka żony". Mężczyzna nie spodziewał się zachowania tej kobiety

Aktualne medialne doniesienia na temat najnowszej produkcji zdają się być coraz bardziej sensacyjne.

Tym razem chodzi o uczestnika Tomasza, który spotkał się z bardziej mroczną stroną mediów społecznościowych, w których internauci niekoniecznie mogą pisać prawdę pod prawdziwym imieniem i nazwiskiem.

Jak się okazuje, na facebookowym profilu programu, pod tomaszowym zdjęciem znalazły się komentarze osoby, która twierdziła, że jest jego byłą teściową. Jak pamiętamy, 40-letni uczestnik programu Tomasz był już kiedyś żonaty, a z tego związku doczekał się dwóch córek.

Kobieta, która zabierała głos na jego temat, podpisując się jako jego była teściowa, stwierdziła, że Tomasz nie zabiega o utrzymywanie kontaktu ze swoimi pociechami. Jak można było się domyślać, reszta internautów podchwyciła temat i rozpętała się afera.

Na jej nieszczęście administrator opiekujący się profilem programu “Rolnik szuka żony” zablokował kobietę, która usiłowała zaszkodzić mu przed zerowym programem. Czy to były głosy ostrzegawcze, które przysporzą Tomaszowi kłopotów, czy sprawią, że otrzyma on jeszcze więcej wiadomości?

Komentarze zarówno na Facebooku, jak i na Instagramie są jednoznaczne - była teściowa zbłaźniła się po całości - Czekamy na teściową 😆 będzie istna "Dynastia" pod zdjęciem.😜/Oj tu była teściowa, mieszadło wkroczy do akcji/Widzę, że tu jeszcze była teściowa z komentarzami nie dotarła 😉/Pomyślałam o tym samym XD Co trzeba mieć w głowie, by tak się zbłaźnić o-0. Jeśli to prawda, a córka wdała się w mamę, nie dziwię się chłopinie, że dał nogę... Pozdrawiam!

Co o tym sądzicie?

O tym się mówi: Ciekawe informacje na temat Beaty Tyszkiewicz. ze względu na córkę porzuciła rodzinną tradycją kropka O co chodzi

Zerknij tutaj: Ten błąd w uprawie storczyka popełnia wielu z nas. Jak często trzeba podlewać orchideę