Jak przypomina portal "Pomponik", Wiesław Gołas zmarł jesienią 2021 roku. Aktor już od dłuższego czasu mierzył się z poważnymi problemami ze zdrowiem. Do ostatnich chwil znajdował się pod opieką swojej ukochanej żony Marii Krawczyk-Gołas. Na grobie aktora znalazło się nie tylko jego nazwisko, ale także imię i nazwisko jego ukochanej.

Grób Wiesława Gołasa

Wiesław Gołas zmarł 9 września 2021 roku, w wieku 91 lat. Dla fanów uwielbianego aktora jego odejście było ogromnym ciosem, choć najmnocniej przeżyła to jego żona, Maria Krawczyk-Gołas. Para była razem przez 45 lat. Po wylewie niezapomniany Czereśniak z serialu "Czterej pancerni i pies", mógł liczyć na opiekę ze strony ukochanej.

Wiesław Gołas z żoną/YouTube @Plotki Pl
Wiesław Gołas z żoną/YouTube @Plotki Pl
Wiesław Gołas z żoną/YouTube @Plotki Pl

Razem szli przez życie i śmierć ich nie rozdzieli. Żona Wiesława Gołasa za życia zadbała o to, aby byli ze sobą również po śmierci. Na grobie popularnego aktora znajduje się nie tylko jego nazwisko, ale także nazwisko jego żony.

Już jakiś czas temu wykupili miejsce pochówku na Starych Powązkach, w pobliżu Bramy św. Honoraty. Ciało aktora spoczęło tam 14 września 2021 roku.

Na grobie pojawiły się nazwiska obojga małżonków. "Zrobiliśmy to już dawno po to, by w przyszłości razem tam spocząć. Będziemy razem na wieki" - powiedziała w rozmowie z "Super Expressem" Maria Krawczyk-Gołas.

Grób Wiesława Gołasa jest wykonany z czarnego kamienia. Jedynym jasnym akcentem jest tablica, na której widać nazwiska aktora i jego żony, zapisane ciemnymi literami. Zdjęcie miejsca spoczynku wybitnego i uwielbianego przez widzów aktora, znajdziecie poniżej.

Was też poruszyło oddanie żony Wiesława Gołasa?

To też może cię zainteresować: Pilna zbiórka finansów na pomoc Ukraińskim Obrońcom. Stowarzyszenie My50+ działa bez odpoczynku

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Teresa Lipowska zdobyła się na szczere wyznanie dotyczące swojej emerytury. "Byłoby ciężko" przyznała i zdradziła wysokość świadczenia

O tym się mówi: Drożyzna w sklepach wpłynie na wysokość przyszłorocznej emerytury. Wskaźnik waloryzacji może osiągnąć ponad 13 procent