Niedawno media obiegły informacje o tym, że relacje Meghan Markle i jej męża, księcia Harry'ego nie są najlepsze. Wygląda na to, że w doniesienich tych nie ma nawet krzty prawdy. Sussexowie pojawili się na inuguracji Invictus Games i nie szczędzili sobie publicznego okzywania uczuć.

Meghan Markle i Harry w Hadze

Książę Harry i Meghan Markle pojawili się w Hadze, gdzie wzięli udział w ceremonii otwarcia Invictus Games. Zawody dedykowane żołnierzom i weteranom z całego świata, rozpoczęły się w sobotę 16 kwietnia i będą trwały przez kolejne 7 dni.

Głos zabrała najpierw Meghan Markle, a potem książę Harry, który za nim rozpoczął swoje wystąpienie, czule pocałował swoją żonę. Dla wielu był to dowód na to, że niedawne plotki dotyczące problemów w małżeństwie księcia Harry'ego i Meghan Markle, można włożyć między bajki.

W trakcie swojej przemowy, Harry wspomniał o swoim synku Archiem. Przynał, że jego synek czasem chce być astronautom, a czasem pójść w ślady taty i zostać pilotem.

Dodał, że niezależnie od tego, jaką drogę dla siebie wybierze Archie, najważniejsze będzie to, jaki będzie miał charakter. "Bylibyśmy dumni, gdyby kiedyś pojawił się w takim charakterze jak wy dzisiaj" - powiedział do zebranych książę Harry.

Rzecznik księcia Harry'ego i Meghan Merkle potwierdził, że w czasie pobytu w Europie doszło do sptkani Sussex'ów z królową Elżbietą II. Mieli również spotkać się z księciem Karolem i jego żoną, księżną Camillą Parker-Bowls. Nie było jednak mowy o spotkaniu ze starszym bratem Harry'ego, księciem Williamem.

Co sądzicie o całej sprawie?

To też może cię zainteresować: Cuda się zdarzają. Edyta Górniak opowiedziała o dobroczynnym wpływie natury na jej zdrowie

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Plany Małgorzaty Rozenek - Majdan legły w gruzach. Rodzina gwiazdy musi spędzić Wielkanoc w zupełnie inny sposób

O tym się mówi: Katolicy chcieliby, aby wróciła zmieniona przez pandemię tradycja. Wierni podpisują się pod apelem. Czego dotyczy