Jak podaje portal "Super Express", Majka Jeżowska po raz kolejny zaskoczyła fanów. Mało kto spodziewał się, że artystka zdecyduje się na tak odważny kolor włosów. Czy to tylko chwilowa zmiana, czy nowy wizerunek piosenkarki?

Życzenia dla Piotra Gąsowskiego

Majka Jeżowska postnowiła zrobić wyjątkowy prezent swojemu przyjacielowi, Piotrowi Gąsowskiemu. Nagrał dla niego specjalny filmik, który można zobaczyć w medich społecznościowych. Trzeba przyznać, że wideo wykonane było w bardzo zaskakującej scenerii. Widzimi na nim Jeżowską siedzącą na huśtawce, ze stopami zanurzonymi w przepięknej krystalicznej wodzie.

Nagrnie powstało w czasie wyjazdu Majki Jeżowskiej na wakacje. Artystka zaśpiewała przyjacielowi fragment "Sto lat" i złożyła Piotrowi Gąsowskiemu życzenia. "Masz piękny wiek, cudownych przyjaciół i niczego Ci nie brakuje. Zachowaj tę miłość do świata, do ludzi, apetyt na życie przez jeszcze długie, długie dekady" - powiedziała piosenkarka.

Majka Jeżowska w nowej odsłonie

Jednak to nie życzenia, ani przepiękna sceneria przykuły uwagę wszystkich, ale kolor włosów Majki Jeżowskiej. Różowe włosy zachwyciły fanów. Jeśli zastanawiacie się, czy ta zmiana jest na stałe, spieszymy z odpowiedzią. Piosekarka zdecydowała się użyć w trakcie nagrania popularnego instagramowego filtra.

Majka Jeżowska za pośrednictwem mediów społecznościowych złożyła życzenia nie tylko Piotrowi Gąsowskiemu z okazji urodzin, ale w osobnym nagraniu życzyła wszystkim "znajomym i nieznajomym" wesołych świąt.

Jak wam się podoba piosenkarka w takim wydaniu?

To też może cię zainteresować: Agnieszka Kaczorowska zaskakuje wspaniałą figurą po dwóch ciążach. Co jest sekretem jej nienagannej sylwetki

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Plany Małgorzaty Rozenek - Majdan legły w gruzach. Rodzina gwiazdy musi spędzić Wielkanoc w zupełnie inny sposób

O tym się mówi: Twórcy Wikipedii znaleźli się na celowniku Rosji. Wszystko po wpisie na temat Władimira Putina