Agnieszka Kaczorowska i Maciej Pela powiedzieli sakramentalne „tak” w 2018 roku. Zaledwie rok po ślubie para powitała na świecie swoją pierwszą córeczkę - Emilkę.

W 2021 roku Agnieszka Kaczorowska urodziła drugie dziecko – Gabrielę. Po dwóch ciążach tancerka dalej zachwyca swoją sylwetką. Jak ona to robi?

Agnieszka Kaczorowska zaskakuje wspaniałą figurą po dwóch ciążach

W ostatnim czasie Agnieszka Kaczorowska zdradziła na Instagramie sekret swojej zgrabnej sylwetki. Przede wszystkim – nie należy się zadręczać. Jak stwierdziła Agnieszka, każda kobieta jest inna i nie powinnyśmy się porównywać do innych.

Okres regeneracji po ciąży w każdym przypadku jest różny. Agnieszka Kaczorowska często trenuje z obciążeniem. Wybiera ponad 5-kilogramowe lub około 12-13 kg.

Co jest sekretem jej nienagannej sylwetki?

Ponadto często wybiera się na szybkie marsze z wózkiem (cardio). Powrót do formy sprzed ciąży nie był dla niej dużym wysiłkiem.

Agnieszka Kaczorowska dodała jednak, że wiele czynników ma wpływa na nasze ciało. W wielu przypadkach powrót do figury sprzed ciąży może zająć znacznie więcej czasu.

ZOBACZ, O CZYM JESZCZE PISALIŚMY W OSTATNICH DNIACH NA PORTALU „ZYCIE.NEWS”: Zenek Martyniuk zdradził prawdę na temat swojego małżeństwa z Danutą Martyniuk. "W żadnym związku nie ma tylko dobrych chwil, pojawiają się problemy"

JAK INFORMOWAŁ PORTAL „ZYCIE.NEWS”: Barbara Kurdej-Szatan opowiedziała o trudnych chwilach, jakie przeżywa jej rodzina. Aktorka zdradza: "Rafał nie chciał pokazać dzieciom, że się boi"

Z ŻYCIA ZNANYCH LUDZI INFORMOWALIŚMY NA PORTALU „ZYCIE.NEWS O: Brytyjczycy drżą z obawy o swoją królową. Elżbieta II znajduje się pod stałą obserwacją lekarzy. Z jakiego powodu. Nie jest dobrze

TO TEŻ MOŻE CIĘ ZAINTERESOWAĆ: Światło dzienne ujrzały informacje na temat rosyjskich samolotów, które naruszyły przestrzeń powietrzną Szwecji. Wyposażone były w pociski atomowe